Widzew Łódź awantura kibole
Twitter
Autor Łukasz Kowalski - 26 Lipca 2020

Awantura po awansie Widzewa. Kibice Łodzian wygwizdali, wyklinali i poniżyli swoich piłkarzy, potrzebna była interwencja policji

Widzew Łódź w sobotę awansował do 1. Ligi. Widzewiacy co prawda przegrali 0:1 swoje spotkanie ze Zniczem Pruszków, ale wyniki na innych stadionach dały awans łódzkiemu klubowi. Po meczu doszło skandalu z udziałem kibiców Widzewa. Piłkarze schodzili do szatni przy gwizdach i w asyście Policji.

Widzew Łódź awansował do 1. Ligi. Radości wśród kibiców jednak nie było. Widzewiacy w ostatnich spotkaniach grali zdecydowanie poniżej oczekiwań. Po wznowieniu sezonu po pandemii koronawirusa, na 12 rozegranych meczów, wygrali zaledwie trzy, tyle samo razy remisowali i aż sześć razy przegrali.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Musieli pilnie przerwać pogrzeb, z trumny dochodziły przeraźliwe dźwięki. Kiedy ją otworzyli, zamarli
  2. Masz stary dowód osobisty? Gratulacje, możesz zyskać ogromne pieniądze
  3. Wyjawili nowe informacje ws. bonu turystycznego. Padła data, która ucieszy Polaków
Justyna Żyła zadziwia. Tuż po kłótni z Piotrem włożyła czerwone mini i prowokowała internautów (FOTO)Justyna Żyła zadziwia. Tuż po kłótni z Piotrem włożyła czerwone mini i prowokowała internautów (FOTO)Czytaj dalej

Widzew Łódź awansował do 1. Ligi

Zawodnicy Widzewa, którzy zdecydowanie prowadzili w tabeli 2. Ligi przed wybuchem pandemii koronawirusa, swoją postawą spowodowali, że o awans musieli drżeć do ostatnich minut ostatniej kolejki. Przed rozpoczęciem ostatniej serii gier w grze o bezpośredni awans był Górnik Łęczna, Widzew Łódź i GKS Katowice.

Żeby być pewnym awansu zaraz po meczu, Widzewiacy musieli wygrać swoje spotkanie ze Zniczem, w innym przypadku musieli liczyć na pozytywne dla nich rozstrzygnięcia w meczach bezpośrednich rywali do awansu. Widzew przegrał swoje spotkanie i musiał nasłuchiwać wieści z Legionowa, gdzie swoje spotkanie grali zawodnicy z Łęcznej i Katowic, gdzie GKS podejmował Resovię Rzeszów.

Zawodnicy Górnika pewnie pokonali Legionovię 2:0 i Widzewiacy do awansu potrzebowali straty punktów zespołu z Katowic. Na szczęście dla zawodników Marcina Kaczmarka GKS zremisował swoje spotkanie 1:1 i z awansu mogli się cieszyć piłkarze Widzewa. Mogli, ale celebrę zepsuli im kibice.

Fani zebrani na stadionie przy okazji meczu ze Zniczem Pruszków nie byli zadowoleni ze stylu, w jaki ich ukochana drużyna wywalczyła awans ani ich postawy na boisku. Zaraz po ostatnim gwizdku sędziego kibice zaczęli głośno skandować do piłkarzy, że ci mają "wypier***lać".

Wielka tragedia obiegła media. Nie żyje Aleksander Iwanicki, poszedł na grzyby, a policja dokonała tragicznego odkryciaWielka tragedia obiegła media. Nie żyje Aleksander Iwanicki, poszedł na grzyby, a policja dokonała tragicznego odkryciaCzytaj dalej

Skandal z udziałem kibiców Widzewa

Na tym się jednak nie skończyło. Grupa kilkunastu kiboli wtargnęła na płytę boiska i zaczęła domagać się od zawodników, aby oddali swoje koszulki. Według relacji Jarosława Bińczyka z "Gazety Wyborczej" w trakcie żywiołowej dyskusji kiboli z piłkarzami doszło do rękoczynów. Według słów dziennikarza, uderzony został 22-letni zawodnik Widzewa Adam Radwański. Zawodnikowi nic się nie stało.

Dopiero po chwili na płycie boiska zjawili się policjanci, którzy eskortowali zawodników do szatni. Wydarzenia z udziałem kibiców, najwidoczniej nie wpłynęły na radość piłkarzy w szatni. W mediach społecznościowych zawodników pojawiły się filmiki, na których widać jak gracze śpiewają i tańczą po przegranym spotkaniu ze Zniczem, ciesząc się z awansu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ząb wypadł dziennikarce na antenie. Wszystko emitowano na żywo, widzowie nie mogą uwierzyć
  2. Prezes ZUS jasno o wieku emerytalnym: Polacy powinni pracować dłużej, do wykonania ogrom pracy
  3. Niesamowite nagranie. Osa zamienia karalucha w zombie
  4. Była żona zrujnuje Piotra Żyłę? Eksperci apelują do popularnego skoczka
  5. Arkadiusz Milik jednak przejdzie do giganta? Pojawiła się wielka szansa dla Polaka
  6. Żona Radosława Majdana zadziwia. Jej żart oburzył tysiące Polaków, wyśmiewa się z bardzo ciężko chorych? (FOTO)
  7. Zabierają prawa jazdy na potęgę. W wakacje możesz je stracić nie tylko za prędkość

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News