Widzew Łódź
YouTube WidzewTV
Autor Piotr Mika - 28 Lipca 2020

Wielka czystka w Widzewie Łódź. Awansowali do I ligi i zwolnili trenera, wiemy dlaczego

Widzew Łódź przeżywa w ostatnich dniach istne trzęsienie ziemi. Mimo awansu do Fortuna 1 Ligi atmosfera w klubie jest bardzo zła i władze już zaczęły szukać winnych. Wielu kibiców za fatalne występy w ostatnich tygodniach domaga się rozliczenia wszystkich, od piłkarzy, przez sztab, po sam zarząd. Pierwszą ofiarą bolesnego awansu Widzewa został jednak trener łódzkiej drużyny.

Widzew Łódź ostatecznie wywalczył bezpośredni awans do Fortuna 1 Ligi, czyli zrealizował cel, jaki został postawiony przez właścicieli przed nowym zarządem i sztabem trenerskim. Niestety, udało się go zrealizować głównie dzięki słabości innych rywali, przede wszystkim GKS-u Katowice.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Najpierw uderzyła choroba, później śmierć. Tragedia córki Pazury i jego całej rodziny boli do dzisiaj
  2. Masz stary dowód osobisty? Gratulacje, możesz zyskać ogromne pieniądze
  3. Trwa ewakuacja 80 tys. mieszkańców. Rząd wydał rozporządzenie. Sytuacja na świecie jest niepokojąca
Radosław Majdan znalazł się w dramatycznej sytuacji. Druzgocące wiadomości wyszły na jawRadosław Majdan znalazł się w dramatycznej sytuacji. Druzgocące wiadomości wyszły na jawCzytaj dalej

Widzew Łódź zwalnia trenera mimo awansu

Marcin Kaczmarek, przyszedł do drużyny z al. Piłsudskiego w jednym celu - wywalczyć awans do Fortuna 1 Ligi. Za sprowadzenie go bezpośrednio odpowiada prezes Widzewa, Martyna Pajączek, która przejęła stery w klubie niewiele wcześniej. Mimo że drużynie udało się wywalczyć bezpośredni awans, to kibice są wściekli i żądają, aby klub podjął stanowcze kroki wobec piłkarzy i sztabu trenerskiego, a niektórzy chcą nawet rezygnacji samej prezes Pajączek.

Pierwszą ofiarę słabych wyników już poznaliśmy, klub oficjalnie pożegnał już Marcina Kaczmarka. Jak to jest, że zrealizowanego celu nie stanowi gwarancji pozostania na stanowisku? - Cel, jakim był awans do wyższej klasy rozgrywkowej, został zrealizowany, ale rezultaty poszczególnych meczów i dyspozycja sportowa drużyny w minionych tygodniach znacznie odbiegały od oczekiwań, dlatego zarząd podjął decyzję o zakończeniu współpracy z trenerem - To oficjalne stanowisko Widzewa Łódź w tej sprawie.

Justyna Żyła szczęśliwa w ramionach tajemniczego mężczyzny. Zapomniała już o byłym mężu i publikuje wymowne zdjęcia (FOTO)Justyna Żyła szczęśliwa w ramionach tajemniczego mężczyzny. Zapomniała już o byłym mężu i publikuje wymowne zdjęcia (FOTO)Czytaj dalej

Piłkarze będą następni?

Wydaje się, że zarząd Widzewa uległ presji swoich kibiców i postanowił zrobić to co najłatwiesze, czyli zwolnić trenera. Z piłkarzami będzie jednak o wiele trudniej, ponieważ wielu z nich kontrakty po awansie przedłużyły się automatycznie i niewykluczone, że wzrosła również ich pensja. Jeśli Widzew Łódź chciałby te umowy rozwiązać, musiałbym zapłacić z góry za cały kontrakt każdemu zawodnikowi, na co klubu po prostu nie stać.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje aktor znany z seriali na TVP i Polsacie. Zmarł w wyniku zapalenia płuc
  2. Bankomat przy aptece był niedopuszczalny. Błąd WIF kosztował 3 lata
  3. Gdy rzeka wpływa do oceanu. Niesamowity widok ujścia rzeki Fraser
  4. Szokujące doniesienia z Hiszpanii. Leo Messi wściekły na Barcelonę, może odejść z Hiszpanii
  5. Awantura po awansie Widzewa. Kibice Łodzian wygwizdali, wyklinali i poniżyli swoich piłkarzy, potrzebna była interwencja policji
  6. Władysław Kozakiewicz przez lata ukrywał wielki rodzinny dramat. Jego ojciec krzywdził go i matkę w najgorszy sposób
  7. Zdjęcia - Polonez powróci na polskie drogi. Wygląda obłędnie. Jeden szczegół zaskakuje

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News