Wielkanoc
East News/ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Autor Bartosz Goluch - 13 Kwietnia 2020

Szalona Wielkanoc polskiej medalistki olimpijskiej. Zaczęła krzyczeć i odpalać petardy (WIDEO)

Wielkanoc w wielu polskich domach tym roku miała kameralny przebieg. O to, by tegoroczne święta były "wyjątkowe" zadbała mistrzyni i dwukrotna wicemistrzyni świata Zofia Klepacka. Jej obchody Zmartwychwstania Pańskiego zdecydowanie odbiegały od normy...

Zofia Klepacka dała się poznać jako osoba religijna oraz przywiązana do polskiej tradycji i historii. Windsurferka chętnie zabiera głos w licznych dyskusjach, przez co często sprowadza na siebie krytykę. Windsurferka nic sobie nie robi z nieprzychylnych komentarzy i pozostaje sobą.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kamil Stoch ujawnił, co będzie robić po zakończeniu kariery. Wielu się zdziwi, mistrz ma zaskakujący plan
  2. RP: Polacy wymyślili lek na koronawirusa
Polski dziennikarz zaatakował Roberta Lewandowskiego. Polski dziennikarz zaatakował Roberta Lewandowskiego. "To prymitywny szpan"Czytaj dalej

Wielkanoc Zofii Klepackiej, czyli fajerwerki o szóstej rano

Mistrzyni i dwukrotna wicemistrzyni świata w olimpijskiej klasie RS:X, a także brązowa medalistka igrzysk olimpijskich w Londynie kilka minut po szóstej rano opublikowała na Facebooku oraz Instagramie osobliwy filmik. Widać na nim jak w niebo strzelają fajerwerki, a Klepacka krzyczy: "Zmartwychwstał! Wstawajcie! Jezus Chrystus zmartwychwstał!".

Pod nagraniem zaroiło się od komentarzy. Opinie były podzielone. Niektórzy nie widzieli nic złego w takiej celebracji Wielkanocy, z kolei inni ostro potępiali zachowanie sportsmenki. Niektórzy przypominali, że strzelanie w rezurekcję jest dawną tradycją, natomiast przeciwni takiemu świętowaniu zarzucali Klepackiej, że niepotrzebnie budzi sąsiadów i zakłóca spokój na osiedlu.

 Nie żyje legendarny piłkarz. Znali go kibice z całego świata, wielka strata Nie żyje legendarny piłkarz. Znali go kibice z całego świata, wielka strataCzytaj dalej

Klepacka nie unika kontrowersji

W ostatnich latach windsurferka dała się poznać jako osoba o wyrazistych i budzących kontrowersje poglądach. O sportsmence zrobiło się głośno m.in. z powodu jej wpisów na temat osób LGBT. - Mówię kategoryczne nie dla promocji środowisk LGBT i będę bronić tradycyjnej Polski. Czy mój dziadek walczył o taką Warszawę w Powstaniu? - napisała na Facebooku w ubiegłym roku.

W związku z działalnością "publicystyczną", Klepacka stała się pupilką prawicowych mediów, natomiast środowiska lewicowe i liberalne wzięły ją sobie za cel. Sportsmenka wydaje się nie przejmować negatywnymi opiniami na swój temat i nie hamuje się z kategorycznymi sądami.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bardzo ważne słowa szefa WHO. Chodzi o znoszenie ograniczeń i restrykcji
  2. Do której będą otwarte sklepy w Wielką Sobotę? Godziny otwarcia marketów
  3. Polscy kibice zamarli. 20-letni piłkarz brutalnie zamordowany pod własnym domem w Wielkanoc
  4. Prawie nikt nie wie, jak wygląda siostra Roberta Lewandowskiego. Olśniewająca piękność, podobna do brata? (FOTO)
  5. Nagły zwrot akcji w sprawie Jerzego Brzęczka. Zadziwiające doniesienia prosto z PZPN
  6. Sąsiad Polski zamyka sklepy. Otwarte stacje benzynowe, ale obsłużą tylko wybranych

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News