Wisła Kraków nowy herb
Jan Bielecki/East News
Autor Piotr Bernaciak - 1 Kwietnia 2020

Wisła Kraków zmieni herb? To nie żart, właściciel klubu wydał komunikat

Wisła Kraków już w najbliższym czasie może zmienić swój herb. Wieści przekazał właściciel klubu, zwracając się do kibiców w mediach społecznościowych. Wielu fanów może czuć niewątpliwą radość z powodu najnowszych informacji.

Wisła Kraków od pewnego czasu zmagała się w Ekstraklasie z różnymi problemami, jednak w ostatnich miesiącach udało jej się wydostać ze strefy spadkowej i nic nie wskazywało na to, by drużyna w obecnej formie miała ostatecznie opuścić ligę. Dobrze prowadzona polityka transferowa przyniosła efekty w postaci znacznie lepszej gry w rundzie wiosennej.

Drużyna odżyła również dlatego, że przejęli ją Jakub Błaszczykowski, Tomasz Jażdżyński i Jarosław Królewski. Ten drugi postanowił dziś ogłosić ważny komunikat, który rzekomo wcale nie jest prima-aprilisowym żartem. Jak się okazuje, drużyna już niebawem wrócić ma do historycznego herbu, którym posługiwała się przed wieloma laty. Wszystko przez najnowsze ustalenia.

DZISIAJ GRZEJE:

   1. Napad na legendę reprezentacji Anglii. Przestępcy związali i uwięzili piłkarza
   2. Koronawirus mógł zarazić o wiele więcej ludzi na świecie. Zadziwiające analizy naukowców
Była gwiazda Barcelony kończy karierę. Wszystko przez epidemię wirusaByła gwiazda Barcelony kończy karierę. Wszystko przez epidemię wirusaCzytaj dalej

Wisła Kraków zmieni herb

Wspaniałe wiadomości kibicom przekazał dziś Tomasz Jażdżyński, informując na Twitterze, że Wisła Kraków już niebawem będzie mogła posługiwać się starym herbem, który kibice mogą pamiętać głównie sprzed lat 90. To właśnie wówczas herb ten był najczęściej używany, lecz w późniejszym czasie zdecydowano się na jego zmianę. Teraz jednak pojawiła się możliwość powrotu do poprzedniej wersji.

- Wczoraj w Wiślackiej rodzinie doszło do bardzo ważnego wydarzenia! Dzięki porozumieniu z TS Wisła Kraków po 24 latach piłkarska Wisła Kraków SA uzyskała pełne prawa do swojej nazwy i historycznego herbu klubu. Dziękuję wszystkim, którzy to umożliwili! - pisze na Twitterze jeden z właścicieli klubu.

Fatalne informacje dla fanów skoków. Cały cykl konkursów może zostać odwołanyFatalne informacje dla fanów skoków. Cały cykl konkursów może zostać odwołanyCzytaj dalej

Wisła Kraków ma możliwość dokonania ważnych zmian

Wielu kibiców nie potrafi uwierzyć w słowa Jażdżyńskiego, a część z nich mówi o tym, że prawdopodobnie jest to żart. Właściciel Wisły póki co nie dał żadnych przesłanek ku temu, by zamieszczona informacja była nieprawdą, w związku z czym możemy twierdzić, że wiadomość o odzyskaniu praw do historycznego herbu jest prawdziwa.

ZOBACZ TAKŻE:

    1. Pokazał polskie miasto-widmo na filmie. Opustoszałe przez pandemię ulice robią piorunujące wrażenie
    2. Mężczyzna na kwarantannie chciał skoczyć z balkonu. Służby w kombinezonach próbowały go powstrzymać
    3. Znany polski piłkarz popełnił samobójstwo. Jego kolega nie wierzy w tę wersję zdarzeń
    4. Arkadiusz Milik bohaterem okładki słynnej gazety. Przyćmił samego Ibrahimovicia
    5. Młody Polak na celowniku wielkich klubów Europy. Wielkie zainteresowanie Ajaxu, Interu i BVB
    6. Dodatkowe pieniądze dla emerytów i rencistów. Już dzisiaj seniorzy otrzymają wypłaty

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News