Wisła Kraków kontuzja Paweł brożek
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 2 Czerwca 2020

Poważna kontuzja gwiazdy Ekstraklasy. To prawdopodobnie koniec jego kariery

Wisła Kraków przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych informację o kontuzji ulubieńca kibiców. Jest wielce prawdopodobne, że przez ten uraz będzie musiał zakończyć karierę. Kibice nie kryją wielkiego smutku.

Wisła Kraków poinformowała swoich kibiców o bardzo poważnej kontuzji jednego z legendarnych zawodników swojego zespołu, który od dłuższego czasu miał pewne miejsce w kadrze drużyny i często pojawiał się na boisku jako zawodnik rezerwowy. Choć nie wszyscy polscy kibice lubili go za doskonałą grę w Wiśle, to mimo wszystko każdy darzył go ogromnym szacunkiem.

Niestety, dzisiejszy uraz oznacza nie tylko bardzo długą przerwę, ale również wskazuje na to, że napastnik prawdopodobnie już nigdy więcej nie pojawi się na boisku w oficjalnym meczu piłkarskim. Tego typu informacja wywołała ogromny żal wśród kibiców wszystkich polskich klubów.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczny wypadek reprezentantki Polski. Zawodniczka walczy o życie
  2. Wideo - Cała Polska szuka kierowcy, który uziemił Lotnicze pogotowie ratunkowe. Wyznaczono nagrodę
Córka Adama Małysza wyjawiła swoją tajemnicę sprzed lat. W dzieciństwie bez przerwy towarzyszył jej strachCórka Adama Małysza wyjawiła swoją tajemnicę sprzed lat. W dzieciństwie bez przerwy towarzyszył jej strachCzytaj dalej

Wisła Kraków przekazała fatalne informacje

Wisła Kraków po dzisiejszym treningu I zespołu przekazała kibicom informacje, które zasmucą wielu z nich. Dowiedzieliśmy się, że Paweł Brożek złamał kość promieniową i w trybie natychmiastowym przejdzie operację. Ta wiadomość oznacza, że legendarny piłkarz Ekstraklasy na pewno nie zagra już w tym sezonie, ale w teorii opuści również początek kolejnych rozgrywek.

Dla doświadczonego snajpera jest to wieść, która niemal na pewno oznacza koniec jego kariery. Wisła Kraków przez lata czerpała ogromne korzyści z formy swojego napastnika, jednak tym razem nie zanosi się na to, by miał on wrócić na boiska Ekstraklasy. Z pewnością liga będzie uboższa o wybitną postać, która na zawsze zapisała się w jej historii poprzez ponad sto goli.

Z ostatniej chwili. Znany zawodnik MMA postrzelony w biały dzień. Pilnie trafił do szpitalaZ ostatniej chwili. Znany zawodnik MMA postrzelony w biały dzień. Pilnie trafił do szpitalaCzytaj dalej

Wisła Kraków traci Pawła Brożka

Paweł Brożek grał w Wiśle Kraków od 2001 roku i zostawał wielokrotnie królem strzelców naszej ligi. Był bez wątpienia jedną z najważniejszych postaci w polskiej lidze w ostatnich latach. Media spodziewają się ogłoszenia o zakończeniu jego kariery w najbliższym czasie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. WHO nagle zmienia zdanie. Chodzi o maseczki
  2. Premier podał smutną wiadomość. Nie żyje wielki Polak. Śmierć przyszła nagle
  3. Nie żyje Piotr Rocki. Nocą legenda Ekstraklasy przegrała walkę z chorobą
  4. Kto jest najbogatszym piłkarzem na świecie? Wielkie zaskoczenia w pierwszej dziesiątce
  5. Gwiazda reprezentacji Polski leczyła się u psychiatry. Choroba zaatakowała niedawno
  6. Rusza nowy program wsparcia dla wybranych Polaków. Można otrzymać do 5 tysięcy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News