Wisla Kraków Basha ateny
instagram - Vullent Basha
Autor Łukasz Kowalski - 5 Czerwca 2020

Wisła Kraków straci najważniejszego gracza? Panathinaikos wydał oświadczenie w sprawie Vullneta Bashy

Wisła Kraków może się pożegnać po sezonie z Vullntem Bashą. Jak podały greckie media, zawodnik jest zainteresowany przenosinami do Panathinaikosu Ateny. Jak podała Athens-Macedonian News Agency zawodnik po sezonie ma rozwiązać kontrakt z klubem by przejść za darmo do Grecji. Polscy dziennikarze skontaktowali się w tej sprawie z ateńskim klubem.

Wisła Kraków może stracić jednego ze swoich podstawowych zawodników. Jak podawały greckie media, Panathinaikos jest zainteresowany ściągnięciem do siebie Vullenta Bashy. Według Athens-Macedonian News Agency Albańczyk ze Szwajcarskim paszportem po sezonie ma rozwiązać kontrakt z Wisłą i jako wolny zawodnik preznieść się do Aten.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Niespodziewana sytuacja w słynnej lidze. Klub poprowadzi piękna 21-latka, taką prezes chciałby mieć każdy (FOTO)
  2. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie
Piłkarze słynnego klubu ranni po napadzie na autokar. Potrzebna była pomoc medycznaPiłkarze słynnego klubu ranni po napadzie na autokar. Potrzebna była pomoc medycznaCzytaj dalej

Wisła Kraków może stracić gwizdę

O styuacji pionformował Onet, powołując się na informacje AMNA. Według tych doniesień ateński klub miał być zainteresowany sprowadzeniem Albańczyka. Jednak kontrakt Bashy z krakowską Wisłą obowiązuje do końca czerwca przyszłego roku, więc Grecy musieliby usiąść do negocjacji z władzami "Białej Gwiazdy".

Panathinaikos został mocno dotknięty przez epidemię koronawirusa i jeszcze nie wiadomo jak będzie wyglądał budżet klubu na następny sezon. W związku z tym wątpliwe, aby drużyna z Aten była skłonna zapłacić krakowianom za Bashę. Dlatego w Panathinaikosie pojawiło się inne rozwiązanie. 29-letni pomocnik miałby rozwiązać po sezonie kontrakt z Wisłą i bez kwoty odstępnego przejść do Grecji. Zawodnik miałby rozwiązać kontrakt 19 lipca po zakończeniu sezonu w Polsce i 20 lipca usiąść do negocjacji z nowym klubem.

Trudno wyobrazić sobie taki scenariusz, ponieważ z Wisły nie wypływają informacje, że klub zalega z płatnościami. Zatem nie istnieje podstawa do rozwiązania kontraktu przez Bashę. Krakowski klub także nie będzie skory do oddania za darmo jednego ze swoich podstawowych zawodników. Obecnie trenfermerkt.de wycenia Albańczyka na 475 tysięcy euro.

Znany klub miał mieć nowego właściciela. Premier League chce zablokować zakup. Mężczyzna miał zlecić morderstwoZnany klub miał mieć nowego właściciela. Premier League chce zablokować zakup. Mężczyzna miał zlecić morderstwoCzytaj dalej

Basha jednak nie dla Panathinaikosu

Jak dowiedział się "Super Express", w Grecji nie mają planu sprowadzać zawodnika Wisły Kraków. Jak podaje gazeta, faktycznie był kontakt w sprawie zawodnika, ale to agencja menadżerska Bashy zaoferowała go Panathinaikosowi. Dziennik zaznacza, że kontakt ateńskiego klubu z pomocnikiem był, ale to nie Panathinaikos był zainteresowany sprowadzeniem zawodnika, a jego menadżerowie byli zainteresowani tym aby ich zawodnik dołączył do ateńskiego klubu.

"Super Express" poinformował, że temat transferu do Panathinaikosu nie istnieje. Klub z Aten nie jest pewny swojej przyszłości finansowej i na razie nie planuje jeszcze letnich transferów. - Zaoferowano nam tego gracza, to prawda. I tyle. Nie ma żadnego zainteresowania z naszej strony. I to tyle w tym temacie - usłyszeli dziennikarze "Super Expressu".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Atak w przedszkolu, 39 osób rannych, większość to dzieci. Dramatyczne wiadomości ze świata
  2. Autobus rozerwał się podczas jazdy. Jedna osoba trafiła do szpitala
  3. Rywale reprezentacji Polski w głębokim kryzysie. Skoczkowie będą musieli sami płacić za swoje starty?
  4. Trener reprezentacji Polski straci pracę? Nieoczekiwane doniesienia z zagranicznych mediów
  5. Dariusz Szpakowski wskazał faworyta do zwycięstwa w Lidze Mistrzów. Wielka szansa dla polskiej gwiazdy
  6. Możesz mieć problem z wypłatą pieniędzy z bankomatów. Jedna spółka zmienia zasady

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News