Wisła Kraków
Flickr
Autor Mateusz Dziubiński - 8 Lipca 2020

Wisła Kraków będzie miała wielkie problemy? Mogą stracić wielką gwiazdę klubu, aby go zatrzymać, potrzebują fortuny

Wisła Kraków zaprezentowała się z dobrej strony w spotkaniach rozegranych po podziale ligi na grupy mistrzowską i spadkową, dzięki czemu jest już pewna utrzymania w PKO Ekstraklasie. Duża w tym zasługa jednego z najlepszych zawodników zespołu spod Wawelu, który popisał się fantastyczną skutecznością i zdobył bramki w kluczowych spotkaniach. Jak się okazuje, gwiazdor wkrótce może opuścić “Białą Gwiazdę”. By tak się nie stało, Wisła musi zapłacić ogromne pieniądze. 

Wisła Kraków może po sezonie stracić jedną ze swoich największych gwiazd. Prawdopodobne jest, że z drużyny będzie musiał odejść jeden z najskuteczniejszych zawodników, któremu kończy się umowa. “Biała Gwiazda” może zatrzymać piłkarza, jeśli zapłaci ogromne pieniądze.

Anna Lewandowska pochwaliła się niebywałą fotografią. Wraz z mężem i dziećmi udali się na wakacje, o których może śnić każdy Polak (FOTO)Anna Lewandowska pochwaliła się niebywałą fotografią. Wraz z mężem i dziećmi udali się na wakacje, o których może śnić każdy Polak (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Słynny zawodnik zginął w potwornej katastrofie. Razem z nim odeszła trójka jego dzieci
  2. Zginęły dzieci. Dramat nad Bałtykiem, który niczego nie nauczył. Mija dwa lata od porażającej tragedii


Wisła Kraków może stracić swoją gwiazdę

Zasłużony klub, który w ostatnich latach przechodzi poważne problemy finansowo-organizacyjne w tym sezonie ponownie musiał drżeć o utrzymanie w Ekstraklasie. Ostatecznie zawodnicy w meczach grupy spadkowej zaprezentowali się na tyle dobrze, że udało się zapewnić Wiśle utrzymanie. Jednym z kluczowych zawodników w osiągnięciu tego sukcesu był izraelski napastnika Alon Turgeman.

29-latek po wznowieniu rywalizacji w Ekstraklasie zaprezentował się z bardzo dobrej strony. Zdobył między innymi dwie bramki w zwycięskim meczu z ŁKS Łódź (2:1). Ogółem w siedmiu meczach ligowych, rozegranych od momentu dołączenia do Wisły w lutym, Turgeman zdobył cztery gole. Klub z Małopolski chciałby zatrzymać u siebie na dłużej wypożyczonego z Austrii Wiedeń napastnika, jednak jego umowa wygasa z końcem lipca, a wykupienie go nie będzie łatwe.

Uwielbiany mistrz świata wyszedł na ryby. Niestety, nie żyje. Przyczyna śmierci 32-latka zmroziła nam krew w żyłachUwielbiany mistrz świata wyszedł na ryby. Niestety, nie żyje. Przyczyna śmierci 32-latka zmroziła nam krew w żyłachCzytaj dalej


Alon Turgeman znalazł się na celowniku znanego klubu

Jeśli Wisła Kraków chce definitywnie wykupić Izraelczyka, musi zapłacić Austriakom około pół miliona euro. W obecnej sytuacji kryzysu wywołanego pandemią koronawirusa może się to okazać kwota przekraczająca możliwości finansowe “Białej Gwiazdy”. Sytuację tę może wykorzystać Maccabi Hajfa. Zdaniem portalu sports.walla.co.il Turgeman znalazł się na celowniku tego zespołu. Kibiców uspokaja jednak agent piłkarza, który zdradził, że jego klient chciałby zostać w Krakowie.

- Sprawa jest bardzo, bardzo prosta. Alon Turgeman czuje się w Wiśle znakomicie i bardzo chce tu zostać na kolejny sezon - powiedział w rozmowie z "Super Expressem" Gilad Katzav. Jeśli jednak Wisła nie zdecyduje się na wykupienie napastnika, Maccabi Hajfa zeche sprowadzić go do siebie.

Źródło: Sport.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Fatalna zmiana w bankach, oszczędności będą się topić w zastraszającym tempie? Można dużo stracić
  2. Przyszłość CD-Action przesądzona. Wiemy co stanie się z legendarnym czasopismem
  3. Justyna Kowalczyk grilluje prezydenta Andrzeja Dudę. "Ręce opadają"
  4. Prezes polskiego klubu aresztowany przez policję. Miał popełnić obrzydliwe przestępstwo, kibice są wściekli
  5. Polski klub kupił mistrza świata. Będzie dużym wzmocnieniem dla drużyny
  6. Nowy mandat pogrąży polskich kierowców? Nawet 500 złotych dla właścicieli benzyn i Diesla

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News