Wisła Kraków transfer
Wikipedia
Autor Piotr Bernaciak - 11 Sierpnia 2020

Wspaniała wiadomość dla kibiców Wisły Kraków. Klub przekazał rewelacyjne informacje

Wisła Kraków w poprzednim sezonie długo zajmowała miejsce w strefie spadkowej, a niektórzy fani Białej Gwiazdy obawiali się upadku klubu. Wiele wskazuje jednak, że wcale nie jest tak źle. Dziś władze przekazały kibicom znakomite wieści.

Wisła Kraków niewątpliwie zamierza walczyć o to, by w kolejnym sezonie prezentować się dużo lepiej niż w poprzednim. Duża część poprzednich rozgrywek stała pod znakiem rozpaczliwej walki o utrzymanie, a władze klubu nie chcą nigdy więcej powtórzyć tego scenariusza. Dlatego w Krakowie meldują się zawodnicy mający wzmocnić Białą Gwiazdę w kolejnym sezonie.

Teraz dowiedzieliśmy się, że kolejny piłkarz dołączył już do Wisły Kraków i ma być ważną częścią pierwszej drużyny w kolejnych miesiącach tego sezonu. Kibice zareagowali na informację o transferze z nieukrywaną radością.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Znany polityk twierdzi, że jest spokrewniony z Robertem Lewandowskim. Nikt nawet nie zdawał sobie sprawy, oniemieliśmy
  2. "Syn krzyczał i prosił o pomoc". Tragedia, zagraniczne media potwierdziły
Gdy dowiedzieliśmy się, z kim spokrewniony jest Adam Małysz, opadły nam szczęki. Mało kto zna prawdęGdy dowiedzieliśmy się, z kim spokrewniony jest Adam Małysz, opadły nam szczęki. Mało kto zna prawdęCzytaj dalej

Wisła Kraków podpisała kontrakt z kolejnym zawodnikiem

Dziś o 19.00 na swoim Twitterze Wisła Kraków ogłosiła podpisanie kontraktu z kolejnym piłkarzem, który ma wzmocnić zespół przed kolejnym sezonem gry w Ekstraklasie. Dowiedzieliśmy się, że nowym piłkarzem drużyny Artura Skowronka został Yaw Yeboah. Ghańczyk ma 23 lata, a ostatnio występował w trzecioligowej hiszpańskiej Numancii. W przeszłości zaliczał jednak występy w dorosłej reprezentacji swojego kraju.

Zawodnikowi na pewno będzie zależało na powrocie do kadry Ghany, a pomóc mu w tym mają właśnie efektowne występy w Wiśle Kraków. Klub liczy, że zawodnik odbuduje się i wróci do optymalnej formy, dodatkowo pomagając Wiśle w walce o spokojny byt w Ekstraklasie.

Z ostatniej chwili. Transfer Kamila Glika został potwierdzony, kibice mają wielkie powody do radościZ ostatniej chwili. Transfer Kamila Glika został potwierdzony, kibice mają wielkie powody do radościCzytaj dalej

Wisła Kraków sprowadziła reprezentanta kraju

Transfer Yeboaha wygląda obiecująco i można stwierdzić, że ma on nawet szansę na zostanie gwiazdą ligi. Z tego samego poziomu rozgrywkowego do Polski trafiał przecież między innymi Carlitos, który został w barwach Wisły królem strzelców. Wcześniej do Krakowa dołączyli natomiast Fatos Beciraj, Adi Mehremić i Stefan Savić, którzy również zapowiadają się na wzmocnienia kadry drużyny.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kupisz popularną przyprawę, skończysz z salmonellą. Sanepid wycofuje produkt
  2. Tornado ognia. Niszczycielski słup płomieni trawi wszystko na swojej drodze
  3. Znany polski bramkarz oświadczył się prawdziwej piękności. Jej odważne zdjęcia rozpalą każdego (FOTO)
  4. Nie żyje wybitny polski olimpijczyk. Zdobył mnóstwo medali, był jedną z legend
  5. Tomasz Hajto po raz kolejny zbłaźnił się na wizji. Tym razem przekroczył już wszelkie granice absurdu (WIDEO)
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Kobieta wypożyczyła przeraźliwie drogie Ferrari. Kilka minut później doszło do tragedii

WYBORNE KOTLETY - NAJLEPSZY PRZEPIS

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News