Wisła Kraków Policja
CC0 Public Domain
Autor Piotr Bernaciak - 22 Kwietnia 2020

B. prezes Wisły Kraków w areszcie aż do końca czerwca. Sąd był bezlitosny

Wisła Kraków w ostatnich latach miała sporo problemów wizerunkowych po działaniach właścicieli klubu. Teraz dowiadujemy się, że była prezes spędzi najbliższe miesiące w areszcie. Taką decyzję miała podjąć prokuratura.

Wisła Kraków obecnie nie znajduje się w najlepszej sytuacji w związku z zachowaniem właścicieli klubu w okresie ostatnich kilku lat. Dopiero rok temu zasłużony dla polskiego futbolu zaczął odbudowywać się dzięki zainteresowaniu biznesmena Jarosława Królewskiego i jego wspólników. Niestety, musieli oni wyciągać klub z ogromnych opresji, które powstawały nierzadko nawet przez lata.

Dziś dowiadujemy się o tym, że prokuratura podjęła decyzję w sprawie byłej prezes Wisły Kraków, która od dłuższego czasu pozostawała w areszcie w związku z przestępstwami, których miała dopuścić się podczas swojej pracy w klubie z Reymonta. Dzisiejsza decyzja nie będzie dla niej pozytywna.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Poznaliśmy termin powrotu futbolu w Polsce. W końcu są daty, najpierw mecze Pucharu Polski
  2. Polska firma produkuje materiał nieprzepuszczający wirusów. Stał się prawdziwym hitem
Najbliższa rodzina Zbigniewa Bońka zarażona COVID-19. Prezes PZPN poinformował o stanie zakażonychNajbliższa rodzina Zbigniewa Bońka zarażona COVID-19. Prezes PZPN poinformował o stanie zakażonychCzytaj dalej

Wisła Kraków miała niemałe problemy

Gdy Marzena S. działała w Wiśle Kraków, wielu kibiców negatywnie opiniowało jej pracę. Dopiero po czasie na jaw wyszły przestępstwa, których dopuściła się, gdy podjęła pracę w znanym klubie. Okazało się, że w związku z jej działalnością z klubu wyprowadzono wiele tysięcy złotych, na skutek czego drużyna mogła nawet całkowicie zbankrutować i nie przystąpić do rundy wiosennej minionego sezonu.

Zespół udalo się jednak uratować, a Marzena S. i jej wspólnicy trafili do aresztu. Teraz wiemy jednak, że kobieta nie opuści go w najbliższym czasie. Jak się okazuje, prokuratura zajmująca się sprawą przedłużyła areszt dla byłej prezes Wisły Kraków aż do 30 czerwca tego roku i nie jest to decyzja ostateczna, dlatego możliwe jest kolejne przedłużenie po czasie.

Tak mieszka Adam Małysz. Prawdziwe luksusy warte miliony złotych, przepiękna posiadłośćTak mieszka Adam Małysz. Prawdziwe luksusy warte miliony złotych, przepiękna posiadłośćCzytaj dalej

Wisła Kraków. Była prezes zatrzymana

Łączne krzywdy Wisły Kraków wyceniono na 10 milionów złotych. Oskarżeni wciąż nie przyznają się jednak do winy. W związku z popełnionymi przestępstwami grozi im nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 12-latka musiała przejść przez koronawirusa ponad 100 km. Nie dała rady, nie żyje, przykra wiadomość ze świata
  2. Prezydent zaapelował do osób spłacających kredyty. Bardzo ważna sprawa, dotyczy wielu z nas
  3. Nagły zwrot ws. transferu Arkadiusza Milika. Przyszłość Polaka stała się bardzo niepewna
  4. Piękna lekkoatletka wpadła w kłopoty finansowe. Zatrudniła się przy robotach drogowych (FOTO)
  5. Nie żyje medalistka olimpijska. Śmierć przyszła nagle, świat sportu pogrążył się w żałobie
  6. Rząd szykuje nowy podatek. Dotknąć on może bardzo wielu Polaków

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News