Wisła Kraków
Facebook Wisła Kraków
Autor Mateusz Dziubiński - 24 Września 2020

Niedoszły właściciel Wisły Kraków zaskakuje. Vanna Ly chce kupić kolejny klub

Wisła Kraków, nim trafiła w ręce obecnych właścicieli, którzy uratowali ją przed upadkiem, mogła zostać przejęta przez biznesmena o tajemniczej przeszłości, pochodzącego z Kambodży Vannę Ly. Azjata w Krakowie narobił wielkiego zamieszania, ale “Białej Gwieździe” nie pomógł. Jak się okazuje, teraz chce on kupić inny znany klub, a kibice drużyny już obawiają się o jej przyszłość.

Wisła Kraków była bliska przejęcia przez biznesmena o podejrzanej przeszłości Vannę Ly. Pochodzący z Kambodży inwestor równie szybko, co pojawił się w Krakowie, tak szybko zniknął. Tajemniczy inwestor po dwóch latach od zamieszania w Polsce postanowił kupić inny znany klub.

Warszawski klub potwierdził dramatyczną wiadomość. Nie żyje młody piłkarz, zmarł nagleWarszawski klub potwierdził dramatyczną wiadomość. Nie żyje młody piłkarz, zmarł nagleCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kiedy wyszło na jaw, kim jest ojciec Mariusza Pudzianowskiego, złapaliśmy się za głowy. Ma ogromne powiązania ze sportem
  2. Przeliczenie emerytury korzystne nie tylko dla seniorów. Państwo odetnie sobie od każdego 2,3 tys. zł
  3. Sernik od Justyny Żyły. Pyszne ciasto w unikatowym wykonaniu


Wisła Kraków, a teraz Goztepe. Tajemniczy Vanna Ly znów chce kupić klub

Kibice Wisły Kraków i piłki nożnej w Polsce do dziś pamiętają tajemniczego jegomościa, który nazywa się Vanna Ly. Biznesmen z Kambodży pojawił się w Krakowie, by ratować znajdującą się na skraju upadku drużynę “Białej Gwiazdy”. Z hucznych zapowiedzi i obiecanych pieniędzy nic ostatecznie nie wyszło i całe szczęście, bo cała historia z tajemniczym mężczyzną była bardzo podejrzana.

Jak się okazuje, niedoszły właściciel zasłużonego polskiego klubu, znów łączony jest z przejęciem znanej drużyny. Tym razem Vanna Ly jest podobno zainteresowany kupnem klubu tureckiej Super Lig Goztepe SK. Ly jest podobno właścicielem największej firmy budowlanej w Turcji, która odpowiadała za budowę nowego stadionu właśnie Goztepe. Trudno jednak znaleźć oficjalne potwierdzenie tych informacji. Choć o samym biznesmenie wciąż nie wiadomo praktycznie nic, może on zostać nowym właścicielem klubu, co niepokoi kibiców.

Kiedy wyszło na jaw, kim jest ojciec Mariusza Pudzianowskiego, złapaliśmy się za głowy. Ma ogromne powiązania ze sportemKiedy wyszło na jaw, kim jest ojciec Mariusza Pudzianowskiego, złapaliśmy się za głowy. Ma ogromne powiązania ze sportemCzytaj dalej


Kibice obawiają się działań podejrzanego biznesmena

Portal Sport.pl podał informację, że Vanna Ly przebywa obecnie w Izmirze, mieście, w którym ma swoją siedzibę Goztepe. Pochodzący z Kambodży biznesmen ma tam negocjować warunki kupna drużyny od obecnego właściciela, Turka Mehmeta Sepila. Sepil dobrze prowadzi drużynę, która nie ma żadnych problemów finansowych, jednak ma już 65 lat i chce odpocząć od zarządzania klubem.

Kibice Goztepe sceptycznie podchodzą do pomysłu przejęcia ich ukochanego klubu przez Vannę Ly. Wcześniej mówiło się o zainteresowaniu wykupem Goztepe przez szwajcarski fundusz inwestycyjny, ale temat ten upadł.

W dyskusję, jaka rozgorzała na Twitterze włączyli się kibice Wisły Kraków, którzy opowiedzieli Turkom o zamieszaniu wokół polskiego klubu. - Dziwne, szukamy zagranicznego inwestora, ale ten nie wygląda na godnego zaufania, dziękujemy za informacje - napisał jeden z fanów Goztepe. Sytuacja znów wygląda bardzo podejrzanie.

Źródło: Sport.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wideo - Tragiczny wypadek. Młodzi motocykliści nie mieli żadnych szans w zderzeniu z samochodem
  2. Znalazł gigantyczne gniazdo szerszeni i osłupiał. Dziesiątki tysięcy agresywnych owadów w budynku [wideo]
  3. Ważna wiadomość z ostatniej chwili dla fanów skoków narciarskich. Podjęto bardzo ważną decyzję ws. konkursu
  4. Marta Linkiewicz zrzuciła ubrania i pokazała się tysiącom Polaków w sieci. Wszystko na widoku (FOTO)
  5. Anna Lewandowska prosi wszystkich Polaków o pilną pomoc. Czasu jest coraz mniej, potrzebne są pieniądze
  6. Kultowe sceny z serialu "Ranczo". Widzowie kochają bohaterów do dziś

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News