Wisła Kraków
Zestadionu.pl
Autor Piotr Mika - 25 Września 2020

Druzgocące informacje z Wisły Kraków. Kilka osób zarażonych COVID-19, a już dziś mecz z Górnikiem

Wisła Kraków wpadła poważne tarapaty przed niezwykle ważnym meczem z Górnikiem Zabrze. Jak informuje oficjalne strona, kilka osób w klubie zostało zarażonych koronawirusem. Przedstawiciele Wisły podają, że wdrożone już zostały specjalne procedury, ale nie wiadomo, czy nie będzie problemy z rozegraniem spotkania.

Wisła Kraków nie dość że bardzo słabo rozpoczęła sezon 2020/2021 to jeszcze musi borykać się z problemami natury medycznej. Właśnie okazało się, że kilka osób w klubie choruje na COVID-19, a przecież już dziś piłkarze Białej Gwiazdy miały zagrać z Górnikiem Zabrze.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Poważna kontuzja gwiazdy reprezentacji Polski. Nie zobaczymy jej na Euro w tym roku, polska piłka ręczna ma problem
  2. Blisko 140 tys. Polaków ruszyło po dodatkowe wsparcie. Można dostać nawet 31,8 tys. zł
  3. \Polscy kibice w żałobie. Nie żyje były piłkarz kultowej polskiej drużyny, znały go tysiące Polaków
Gdy dowiedzieliśmy się, z kim spokrewniona jest Anna Lewandowska, nie mogliśmy wyjść z podziwu. Chodzi o prawdziwą legendęGdy dowiedzieliśmy się, z kim spokrewniona jest Anna Lewandowska, nie mogliśmy wyjść z podziwu. Chodzi o prawdziwą legendęCzytaj dalej

Wisła Kraków reaguje na zarażenia w klubie

Z informacji podanych przez Białą Gwiazdę wynika, że zarówno drużyna, kadra zarządzająca jak i sztab trenerski zostali poddani dodatkowym badaniom na obecność koronawirusa po kontakcie z osobą zarażoną. Testy wykazały, że kilka osób w klubie rzeczywiście zostało zakażonych.

- Przeprowadzone testy potwierdziły przypadki z wynikiem pozytywnym, a klub niezwłocznie podjął wszelkie niezbędne środki ostrożności i wdrożył procedury otrzymane od Komisji Medycznej Polskiego Związku Piłki Nożnej - czytamy w oficjalnym komunikacie.

Z ostatniej chwili: polscy skoczkowie wycofani z konkursu. Decyzja była natychmiastowaZ ostatniej chwili: polscy skoczkowie wycofani z konkursu. Decyzja była natychmiastowaCzytaj dalej

Co z meczem przeciwko Górnikowi?

Wisła Kraków informuje, że chore osoby zostały już odizolowane. - Działając w oparciu o obowiązujące przepisy, przedstawiciele pionu administracyjnego i sportowego, u których stwierdzono obecność koronawirusa, zostały odizolowane, rozpoczynając kwarantannę - czytamy.

Na szczęście dla kibiców Białej Gwiazdy nie ma potrzeby, aby cała drużyna musiała udać się na izolację. - W ostatnich dniach zespół funkcjonował w oparciu o zaostrzone normy sanitarno-epidemiologiczne, co oznacza, że nie zachodzi potrzeba stosowania izolacji wobec wszystkich przedstawicieli pierwszej drużyny - informuje stanowczo Wisła Kraków.

- O dalszych krokach będziemy informować w osobnych komunikatach - dowiadujemy się w oświadczeniu. Wydaje się, że mecz z Górnikiem Zabrze zaplanowany na 25 września na 20:30 nie jest zagrożony, jednak takiej wiadomości nie otrzymujemy wprost w komunikacie Wisły.

Źródło: wisla.krakow.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wideo - Nietrzeźwy kierowca cysterny doprowadził do gigantycznej eksplozji kilkudziesięciu tysięcy litrów paliwa
  2. Ogromne zmiany w dowodach osobistych dotkną wszystkich Polaków. Nowa technologia zmieni wszystko. Znamy datę
  3. Gdy dowiedzieliśmy się, z kim spokrewniona jest Anna Lewandowska, nie mogliśmy wyjść z podziwu. Chodzi o prawdziwą legendę
  4. Pilne: CBA weszło do znanego polskiego klubu sportowego. Są zatrzymani, sprawa jest poważna
  5. Justyna Żyła pokazała wszystkim swojego nowego chłopaka. Zdjęcie po chwili zniknęło, ale w sieci nic nie ginie (FOTO)
  6. Pola Raksa gwiazdą “Czterej pancerni i pies”. Tak dzisiaj wygląda gwiazda serialu

OBŁĘDNIE SMACZNE I PROSTE KOTLECIKI Z KURCZAKA - PYCHA

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News