Wisła Kraków wiadomość
Jan Bielecki/East News
Autor Piotr Bernaciak - 27 Maja 2020

Wisła Kraków ogłosiła kibicom pilną wiadomość. Będą płacili mniej, zapadła decyzja na najwyższym szczeblu

Wisła Kraków postanowiła jak najszybciej przekazać fanom doskonałą wiadomość. Informacje ogłoszone przez klub na pewno dadzą kibicom mnóstwo radości. Trzeba przyznać, że dziś klub osiągnął niemały sukces.

Wisła Kraków od dłuższego czasu zmaga się z niemałymi kłopotami finansowymi, co nie jest tajemnicą. W klubie zapanowała normalność, gdy w jego działalność zaangażowali się Jarosław Królewski i Jakub Błaszczykowski, jednak mimo wszystko ich działania nie sprawiły, że wszystkie kłopoty Białej Gwiazdy zniknęły. Sytuacja zaczyna jednak wracać do pełnej normalności.

Przedstawiciele klubu z Krakowa wielokrotnie wspominali, że podczas przerwy spowodowanej koronawirusem klub jest narażony na pojawienie się kolejnych strat. Dziś jednak przekazano nową informację, która jest wyjątkowo ważna dla finansów Wisły i na pewno zainteresuje także kibiców.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje trzykrotny mistrz olimpijski. Legenda przegrała z długą i ciężką chorobą
  2. Groźny wypadek samochodowy piłkarza reprezentacji Polski. Rozbił luksusowe Lamborghini
Świetna informacja dla Krzysztofa Piątka. Znany klub chce zainwestować miliony w napastnika HerthyŚwietna informacja dla Krzysztofa Piątka. Znany klub chce zainwestować miliony w napastnika HerthyCzytaj dalej

Wisła Kraków ogłosiła dobre wiadomości

Do tej pory Wisła Kraków nie mogła dojść do porozumienia z miastem, które formalnie udostępnia jej stadion. W związku z możliwością korzystania z obiektu Wisła musi oczywiście płacić spore sumy, jednak klub ubiegał się o to, by zostały one znacznie zmniejszone w trakcie pandemii koronawirusa, gdy na obiekcie nie pojawiają się kibice dopingujący drużynę.

Teraz dowiadujemy się, że negocjacje obu stron ostatecznie przyniosły efekt. W związku z tym Wisła Kraków musi teraz płacić jedynie 33% dotychczasowej ceny za wynajem obiektu przy ulicy Reymonta w Krakowie, co z pewnością stanowi niemałą ulgę dla klubowego budżetu.

Andrzej Gołota wróci do ringu? Pojawiły się sensacyjne wiadomości, miałby walczyć z legendą światowego sportuAndrzej Gołota wróci do ringu? Pojawiły się sensacyjne wiadomości, miałby walczyć z legendą światowego sportuCzytaj dalej

Wisła Kraków długo negocjowała

Ostatecznie negocjacje przyniosły efekt, choć długo wydawało się, że nie dojdzie do porozumienia. Na pewno jest to dobra wiadomość dla klubu, który od dłuższego czasu cierpi na poważne kłopoty finansowe. Miasto dało jasny znak, że jemu również zależy na tym, by Wisła nie miała kłopotów związanych z finansami.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zniosą znienawidzony zakaz, jest potwierdzenie. Padła dokładna, możliwa data
  2. Czarna wizja jasnowidza Jackowskiego. Zacznie się nagle, wszystkich nas zaskoczy
  3. Anna Lewandowska pokazała, jak wygląda jej brzuch po porodzie. Wymowny wpis trenerki (FOTO)
  4. Ten mecz pamięta każdy polski kibic. Nasz zawodnik został absolutnym bohaterem finału (WIDEO)
  5. Bokser bestialsko zamordował swoją partnerkę. Szczegóły zbrodni są zatrważające
  6. Zmiany w świadczeniu cię ucieszą. Waloryzacja podniesie twoją emeryturę o niemal 10%, jest już termin

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News