Wisła Kraków
Facebook Wisła Kraków
Autor Mateusz Dziubiński - 27 Listopada 2020

Wisła Kraków bliska zmiany trenera? Niepokojące doniesienia z klubu Ekstraklasy, jest oficjalny komentarz

Wisła Kraków słabo spisuje się w ostatnich meczach PKO Ekstraklasy. Klub z Małopolski zdobył zaledwie jeden punkt w ostatnich trzech spotkaniach. Pojawiły się plotki, że już niedługo z posady trenera może zostać zwolniony Artur Skowronek. Teraz sam zainteresowany postanowił zabrać głos na ten temat.

Wisła Kraków w dalszym ciągu rozczarowuje swoich kibiców. Dawni mistrzowie Polski prezentują się słabo i zajmują niską pozycję w tabeli Ekstraklasy. Coraz głośniej mówi się o zwolnieniu trenera Artura Skowronka. Zareagował on na te doniesienia.

Dramat żony Kamila Stocha. Powiedziała przerażającą prawdę, chodzi o rodzinę, straszne wyznanieDramat żony Kamila Stocha. Powiedziała przerażającą prawdę, chodzi o rodzinę, straszne wyznanieCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Gdy dowiedzieliśmy się, kim jest siostra Piotra Żyły, oniemieliśmy. Nikt nawet nie zdawał sobie sprawy, jest związana za sportem
  2. Ciągle przesuwano jej wizytę. Gdy lekarz w końcu zobaczył jej policzek, usłyszała wyrok – 6 miesięcy życia
  3. Właśnie dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Artura Boruca. Ma wśród najbliższych sportowca sprzed lat


Wisła Kraków zwolni trenera?

W sobotę Wisła Kraków podejmie na własnym boisku Zagłębie Lubin. Na przedmeczowej konferencji prasowej poruszono kilka wątków, które bardzo interesują kibiców Ekstraklasy. Przede wszystkim na temat tego, czy “Biała Gwiazda” wkrótce będzie mieć nowego trenera.

Coraz słabiej wygląda bowiem pozycja Artura Skowronka. Piłkarze Wisły pod jego wodzą znowu grają znacznie poniżej oczekiwań. W ostatnich trzech meczach zdobyli zaledwie punkt.

Krakowianie przegrali na własnym boisku 1:3 z Lechią Gdańsk, wywalczyli bezbramkowy remis z Rakowem w Częstochowie i przegrali w Poznaniu z Wartą. W dziesięciu meczach uzbierali tylko dziesięć punktów i zajmują miejsce w dolnej części tabeli.

Podczas konferencji prasowej przed meczem z Zagłębiem Lubin trener Skowronek postanowił wypowiedzieć się na temat aktualnej sytuacji drużyny. Odniósł się także do informacji o jego możliwym zwolnieniu. Przyznał, że słyszał te pogłoski.

- Jestem też człowiekiem i oczywiście te rzeczy do mnie docierają. Nie jest tak, że o niczym nie wiem. Natomiast jestem facetem, który myśli tylko o tym, na co ma wpływ. Mam wpływ na to, jak będziemy wyglądać w najbliższym meczu. To jest moja robota - powiedział opiekun Wisły Kraków.

- Wyniki rozliczają moją pracę i z tygodnia na tydzień trzeba udowadniać, że się broni tą pracą. Takie są zasady tej gry. Ludzie, którzy są wokół tego zespołu, podejmą decyzje, które będą dobre dla klubu, bo dziś w klubie są tacy ludzie - kontynuował.

Narzeczona Cristiano Ronaldo bez ubrań przed tysiącami fanów. Co za ciało, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Narzeczona Cristiano Ronaldo bez ubrań przed tysiącami fanów. Co za ciało, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Czytaj dalej


Wielka presja na Jakubie Błaszczykowskim

- Muszę się z tym liczyć i prosiłbym jedynie o to, by nie szukać przy Kubie Błaszczykowskim dodatkowego ciężaru i presji, bo to jest facet, który nie pozwoli na to, by klubowi stała się krzywda. Podejmie racjonalną i najlepszą decyzję. To, że Wisła może dalej się budować, to między innymi jego zasługa - dodał trener Skowronek.

Jakub Błaszczykowski jest oczywiście zawodnikiem Wisły, ale także jednym z jej właścicieli. To właśnie zaangażowanie i wsparcie finansowe byłego gracza Borussii Dortmund pozwoliło klubowi podźwignąć się z ogromnego kryzysu i uratować się przed upadkiem. Błaszczykowski obecnie leczy kontuzję łydki.

- On jest sfrustrowany tym, że nie może pomóc drużynie. Nie czuje się z tym dobrze - on czuje się z tym fatalnie. To kolejna rzecz, która daje sygnał, że trzeba temu facetowi pomóc. Możemy pomóc tylko wynikiem i dać mu komfort, by pracował poza boiskiem, jak robi to do tej pory, żeby klub stanął na nogi - stwierdził Artur Skowronek.

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Ogromne zamieszanie w sklepie morele. Użytkownicy są wściekli, nie pozostawiają suchej nitki na sprzedawcy
  2. Do Polski przyleciał tajemniczy samolot z Wuhan. Ujawniono cel podróży
  3. Właśnie dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Artura Boruca. Ma wśród najbliższych sportowca sprzed lat
  4. Gdy dowiedzieliśmy się, kim jest siostra Piotra Żyły, oniemieliśmy. Nikt nawet nie zdawał sobie sprawy, jest związana za sportem
  5. Właśnie ujawniono ostatnie życzenie Diego Maradony. Napisał list, miał jedną prośbę
  6. Paulini z Jasnej Góry w słusznej sprawie. "To naturalny odruch serca, dzielimy się tym czym możemy"
  7. Luka w przepisach pozwoli na zrobienie przeglądu auta... za darmo

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News