Konferencja prasowa po meczu
Autor Piotr Bernaciak - 13 Września 2019

Trener Wisły Płock po 0:5 w Lubinie: "Powiedzieć, że to był słaby mecz, to nic nie powiedzieć"

Konferencja prasowa po meczu Zagłębie Lubin - Wisła Płock zapowiadała się ciekawie. Wiele osób zastanawiało się, jak wysoki wynik skomentują trenerzy. Ich opinie były jednoznaczne.

Konferencja prasowa po meczu Zagłębia Lubin z Wisłą Płock (5:0) zapowiadała się bardzo emocjonująco. Kibice spodziewali się, że trenerzy będą bardzo pewni swoich słów po tak jednostronnym spotkaniu, mogliśmy spodziewać sie zdecydowanych wypowiedzi. Radosław Sobolewski oraz Paweł Karmelita nie mają zbyt dużego doświadczenia, jednak mogli wyciągnąć pewne wnioski.

Wściekły mógł być przede wszystkim trener Wisły Płock, który oczekiwał zupełnie innej gry od swojego zespołu, który ostatnio grał całkiem nieźle. Trudno było spodziewać się takiego pogromu w Lubinie.

Barcelona zrezygnuje z Neymara? Zarząd chce kupić innego napastnika!Barcelona zrezygnuje z Neymara? Zarząd chce kupić innego napastnika!Czytaj dalej

Konferencja prasowa po meczu Zagłębie - Wisła

- Spotykamy się w zupełnie odmiennych nastrojach niż ostatnio. Jak można skomentować porażkę 0:5? Powiedzieć, że był to słaby mecz w naszym wykonaniu to nic nie powiedzieć. To za co chwaliłem chłopaków poprzednio, gdzieś nam dziś rozeszło się i bardzo żałujemy, że ten mecz potoczył się dla nas w ten sposób - przyznał trener Wisły Płock Radosław Sobolewski.

- Komentarz może być tylko jeden. Zagraliśmy bardzo dobry mecz - szczególnie w pierwszej połowie, która ustaliła wynik i pozwoliła na pełną kontrolę po przerwie. Dlatego wyglądało to tak okazale. Było parę fajnych momentów, kilka fajnych akcji i mamy kilka dni, żeby delektować się tym zwycięstwem. Przed nami jednak ważny mecz ze Śląskiem Wrocław i od momentu wyjścia dziś z szatni to nasz nowy cel numer jeden - dodał od siebie trener Zagłębia Lubin Paweł Karmelita.

Następny mecz Wisła Płock rozegra w środę z Legią Warszawa.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News