Włochy
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 25 Września 2020

Echa brutalnego zabójstwa sędziego we Włoszech. Na jaw wyciekły porażające szczegóły

Włochy są wstrząśnięte zbrodnią sprzed kilku dni z miasta Lecce. Doszło do brutalnego morderstwa znanego sędziego piłkarskiego Daniele De Santisa i jego partnerki Eleonory Manty. Para została znaleziona martwa na schodach prowadzących do budynku, w którym mieszkała. Wciąż poznajemy nowe szczegóły tajemniczej zbrodni. Są one naprawdę szokujące. 

Włochy nadal opłakują znanego sędziego piłkarskiego Daniele De Santisa i jego partnerkę Eleonorę Mantę. Para została brutalnie zabita tuż przed budynkiem, w którym wspólnie mieszkali. Kilka dni od szokującego zdarzenia poznaliśmy porażające szczegóły zbrodni.

Druzgocące informacje z Wisły Kraków. Kilka osób zarażonych COVID-19, a już dziś mecz z GórnikiemDruzgocące informacje z Wisły Kraków. Kilka osób zarażonych COVID-19, a już dziś mecz z GórnikiemCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Poważna kontuzja gwiazdy reprezentacji Polski. Nie zobaczymy jej na Euro w tym roku, polska piłka ręczna ma problem
  2. Blisko 140 tys. Polaków ruszyło po dodatkowe wsparcie. Można dostać nawet 31,8 tys. zł
  3. \Polscy kibice w żałobie. Nie żyje były piłkarz kultowej polskiej drużyny, znały go tysiące Polaków


Włochy w żałobie po brutalnym morderstwie sędziego

21 września doszło we Włoszech do niewiarygodnej zbrodni. “La Gazzetta dello Sport” podała informację, że zamordowany został znany sędzia prowadzący spotkania Serie B i Serie C Daniele De Santis. Oprócz arbitra śmierć poniosła także jego partnerka Eleonora Manta. Z doniesień dziennikarzy wynika, że para została brutalnie zamordowana. Ich ciała znaleziono tuż przed budynkiem, w którym wspólnie mieszkali.

Ze wstępnych ustaleń wynikało, że De Santis i jego ukochana, zostali zasztyletowani w wyniku kłótni, a policja i prokuratura rozpoczęła poszukiwania podejrzanego, najprawdopodobniej mężczyzny w wieku około 60 lat. Kilka dni po tym szokującym morderstwie na jaw wychodzą kolejne przerażające szczegóły.

Gdy dowiedzieliśmy się, z kim spokrewniona jest Anna Lewandowska, nie mogliśmy wyjść z podziwu. Chodzi o prawdziwą legendęGdy dowiedzieliśmy się, z kim spokrewniona jest Anna Lewandowska, nie mogliśmy wyjść z podziwu. Chodzi o prawdziwą legendęCzytaj dalej


Kolejne szczegóły tajemniczego, brutalnego morderstwa

Dowiedzieliśmy się, że na krótko przed śmiercią, Eleonora Manta miała wykrzykiwać nazwisko sąsiada pary. Z ustaleń poratlu corriere.it wynika, że Daniele De Santis nie miał żadnych wrogów. Z najnowszych ustaleń wynika, że sprawców brutalnego mordu mogło być kilku. Oprawca Daniele De Santisa i Eleonory Manty miał posłużyć się nożem rzeźniczym!

- Sekcja zwłok wykazała brutalność. W trakcie ataku zadano ponad sześćdziesiąt ran kłutych. Rany pasują do noża rzeźniczego - podała do wiadomości publicznej telewizja Rai News. “La Repubblica” dodaje natomiast, że śledczy poddadzą analizie telefony oraz komputery należące do zamordowanej pary. Ma to pomóc w ustaleniu motywu zbrodni i samego sprawcy. Policja przyjrzy się także nagraniom z kamer monitoringu znajdujących się w pobliżu miejsca zbrodni.

Źródło: WP SportoweFakty

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wideo - Nietrzeźwy kierowca cysterny doprowadził do gigantycznej eksplozji kilkudziesięciu tysięcy litrów paliwa
  2. Ogromne zmiany w dowodach osobistych dotkną wszystkich Polaków. Nowa technologia zmieni wszystko. Znamy datę
  3. Gdy dowiedzieliśmy się, z kim spokrewniona jest Anna Lewandowska, nie mogliśmy wyjść z podziwu. Chodzi o prawdziwą legendę
  4. Pilne: CBA weszło do znanego polskiego klubu sportowego. Są zatrzymani, sprawa jest poważna
  5. Justyna Żyła pokazała wszystkim swojego nowego chłopaka. Zdjęcie po chwili zniknęło, ale w sieci nic nie ginie (FOTO)
  6. Pola Raksa gwiazdą “Czterej pancerni i pies”. Tak dzisiaj wygląda gwiazda serialu

OBŁĘDNIE SMACZNE I PROSTE KOTLECIKI Z KURCZAKA - PYCHA

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News