Wojciech Szczęsny
Facebook Juventus
Autor Mateusz Dziubiński - 1 Kwietnia 2020

Wojciech Szczęsny w końcu się zdecydował. Nie mógł dłużej czekać, czeka go kwarantanna

Wojciech Szczęsny nie mógł dłużej wytrzymać rozłąki z rodziną. Bramkarz reprezentacji Polski zdecydował się na ryzykowny krok byle tylko w końcu być z żoną i dzieckiem. Pozostający od kilku tygodni w kwarantannie w Turynie golkiper postanowił wrócić do Polski. Teraz czeka go dalsza izolacja.

Wojciech Szczęsny z uwagi na wykrycie obecności koronawirusa u jego klubowych kolegów musiał poddać się domowej kwarantannie. Polski bramkarz przebywał w mieszkaniu w Turynie sam, gdyż jego małżonka i syn zdążyli wrócić do Polski przed wybuchem pandemii. Golkiper Juventusu nie mógł już dłużej wytrzymać rozłąki z rodziną i postanowił wrócić do ojczyzny mimo ryzyka, jakie niesie ze sobą podróż.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Napad na legendę reprezentacji Anglii. Przestępcy związali i uwięzili piłkarza
  2. Koronawirus mógł zarazić o wiele więcej ludzi na świecie. Zadziwiające analizy naukowców
Nie żyje trener polskiej reprezentacji na igrzyskach. Poprowadził naszego zawodnika do ostatniego medaluNie żyje trener polskiej reprezentacji na igrzyskach. Poprowadził naszego zawodnika do ostatniego medaluCzytaj dalej


Wojciech Szczęsny zakończył kwarantannę we Włoszech i postanowił wrócić do Polski

Bramkarz reprezentacji Polski musiał odbyć przymusową kwarantannę po tym, jak u Daniele Ruganiego wykryto obecność koronawirusa. W następnych dniach zachorowali również Blaise Matuidi i Paulo Dybala. Szczęsny przebywał w odosobnieniu sam, gdyż jego rodzina zdążyła wylecieć z Włoch jeszcze przed wybuchem pandemii. Polak narzekał na samotność i nudę w wywiadach udzielonych dla polskich mediów. Teraz okazało się, że postanowił ostatecznie wrócić do Polski, wybierając jedyny możliwy środek transportu - samochód.

Marcin Najman odgraża się znanemu dziennikarzowi sportowemu. Chce go bićMarcin Najman odgraża się znanemu dziennikarzowi sportowemu. Chce go bićCzytaj dalej


Bramkarz reprezentacji Polski pokonał długą drogę samochodem, by zobaczyć się z bliskimi

O powrocie Wojciecha Szczęsnego do Polski poinformowała jego małżonka, Marina Łuczenko. Za pomocą mediów społecznościowych opublikowała krótki film, w którym widać, jak jej partner wita się z ich synem, Liamem. Zawodnikowi podczas izolacji nałożonej przez klub doskwiera samotność, więc w końcu zdecydował się na wielogodzinną podróż do ojczyzny samochodem. Informację tę potwierdziła Marina Łuczenko w rozmowie z plotek.pl. Na podróż drogą lotniczą nie było szans. Szczęsny zakończył kwarantannę we Włoszech, ale musi rozpocząć kolejną już w Warszawie. Każda osoba powracająca z zagranicy musi przez okres dwóch tygodni przebywać w domu.

ZOBACZ TAKŻE:

    1. Polscy turyści zalali Mazury podczas kwarantanny. Szukają noclegów "na dziko", oburzające zachowania
    2. Kobieta wypadła z windy. Spadła do szybu, przeleciała kilka metrów
    3. Znany polski piłkarz popełnił samobójstwo. Jego kolega nie wierzy w tę wersję zdarzeń
    4. Arkadiusz Milik bohaterem okładki słynnej gazety. Przyćmił samego Ibrahimovicia
    5. Młody Polak na celowniku wielkich klubów Europy. Wielkie zainteresowanie Ajaxu, Interu i BVB
    6. Dodatkowe pieniądze dla emerytów i rencistów. Już dzisiaj seniorzy otrzymają wypłaty

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News