Wojciech Szczęsny
Instagram/Wojciech Szczęsny
Autor Bartosz Goluch - 5 Kwietnia 2020

Szczęsny i Boniek wyszli na balkon i zaczęli bić brawo. O co im chodzi? (WIDEO)

Wojciech Szczęsny wraz z żoną Mariną oraz prezes PZPN Zbigniew Boniek wzięli udział w nietypowej akcji. W ich mediach społecznościowych pojawiły się nagrania, podczas z dachu i balkonu których biją brawo. Inicjatywa ma związek z epidemią koronawirusa.

Szef polskiego związku oraz bramkarz Juventusu Turyn przyłączyli się do inicjatywy "Owacje dla służby zdrowia". Brawa symbolizują wdzięcznośc wobec ludzi, którzy codziennie narażają swoje życie, by nieść pomoc chorym.

Marcin Najman podjął decyzję ws. zakończenia kariery. Kibice są podzieleniMarcin Najman podjął decyzję ws. zakończenia kariery. Kibice są podzieleniCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polski klub okradziony przez złodziei. Stracili wiele tysięcy złotych, dramatyczny apel
  2. Koronawirus zabija też młodych. W Belgii zmarła 12-latka

Wojciech Szczęsny i Zbigniew Boniek wsparli akcję

Akcja "Owacje dla służby zdrowia" to oddolna inicjatywa, której inicjatorami są obywatele. Aby wziąć w niej udział wystarczy o godz. 17:00 otworzyć okno lub wyjść na balkon i oklaskami nagrodzić bohaterską pracę lekarzy, pielęgniarek oraz ratowników medycznych. - Kochani, w każdą niedzielę o 17 łączymy się w owacji dla lekarzy - mówi na filmie Marina Szczęsna. - W ten sposób pokazujemy wdzięczność wszystkim pracownikom służb medycznych, którzy w tym tragicznym czasie ryzykują własne zdrowie, żeby ratować życie innych - dodaje golkiper reprezentacji Polski.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Wojciech Szczesny (@wojciech.szczesny1)

Podobnym filmem podzielił się Zbigniew Boniek. - Owacje dla służby zdrowia. Naprawdę nie robię tego dlatego, że to jest taka akcja. Ale czuję w środku, w sercu, że należą wam się wielkie aplauzy. Jesteście wspaniali - powiedział w swoim nagraniu prezes PZPN.

Robert Lewandowski przekazał milion euro polskim szpitalom. Wiemy, na co zostaną wydaneRobert Lewandowski przekazał milion euro polskim szpitalom. Wiemy, na co zostaną wydaneCzytaj dalej

Epidemia COVID-19 szaleje na całym świecie. Coraz gorsze wiadomości napływają również z Polski. "Mamy 268 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Jednocześnie z przykrością informujemy o śmierci kolejnych dziesięciu osób zakażonych. W sumie liczba zakażonych koronawirusem wynosi 4102. Zmarły 94 osoby" - podało w niedzielę po południu Ministerstwo Zdrowia. W sumie w niedzielę potwierdzono chorobę u 475 osób, zmarło 15 pacjentów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Cejrowski zabrał głos ws. koronawirusa. Niewiarygodne słowa, aż trudno uwierzyć
  2. Ogromny smród spalenizny na Pradze-Południe. Co się dzieje?
  3. Pilne doniesienia z Niemiec. Wiemy już, kiedy wróci Bundesliga, ekspert nie ma wątpliwości
  4. Noriaki Kasai Zakończy karierę? Japoński skoczek poinformował o swojej decyzji
  5. Gwiazdor Legii mógł wrócić po latach do Warszawy. Jedyne co chciał, to mieszkanie i samochód
  6. Biedronka znalazła sposób na ominięcie limitu osób. Wielkie zmiany już w ten weekend

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News