Wojciech Szczęsny fryzura
MARCO BERTORELLO/AFP/East News
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 21 Maja 2020

Szczęsny wrócił do treningów, ale nie to przykuło uwagę kibiców. Przeszedł dużą zmianę, zdjęcie mówi wszystko (FOTO)

Wojciech Szczęsny wrócił do treningów z kolegami z Juventusu Turyn. Kibice zauważyli, że przez ostatni miesiąc wygląd bramkarza reprezentacji Polski drastycznie się zmienił. Kibice od razu zauważyli zmiany w wyglądzie zawodnika na zdjęciu z treningu, które opublikował na Instagramie. Na razie we Włoszech wznowiono treningi, nie wiadomo, kiedy ruszy Serie A.

Wojciech Szczęsny wrócił do treningów. We Włoszech rząd i władze Serie A zezwoliły, aby piłkarze wznowili treningi w małych grupach. Wczoraj do treningu wrócili bramkarze "Starej Damy", a wśród nich bramkarz reprezentacji Polski. Uwagę kibiców przyciągnął jednak nie powrót zawodników do treningu, a nowa fryzura Szczęsnego.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Olbrzymia tragedia w rodzinie słynnego gwiazdora. Jego 8-letni synek zginął w dramatyczny sposób
  2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać
Radosław Majdan został oskarżony o ukrywanie pedofila. Reakcja bramkarza była natychmiastowa, zapowiada poważne krokiRadosław Majdan został oskarżony o ukrywanie pedofila. Reakcja bramkarza była natychmiastowa, zapowiada poważne krokiCzytaj dalej

Wojciech Szczęsny czeka na powrót na boisko

Rozgrywki we Włoszech tak jak w niemal całej Europie zostały zawieszone z powodu epidemii koronawirusa. Włochy to kraj, który jako jeden z pierwszych na Starym Kontynencie silnie odczuł skutki epidemii. W związku z licznymi przypadkami zakażeń także wśród zawodników epik z Serie A, władze ligi na początku sierpnia postanowiły zawiesić ligę.

Obecnie trwają prace nad przygotowaniem piłkarzy do powrotu na boiska. Wolę wznowienia rozgrywek wyraziły wszystkie kluby i teraz władze ligi i rząd włoski pracują nad opracowaniem planu powrotu. Kluby wraz z powrotem będą musiały liczyć się z licznymi obostrzeniami związanymi z protokołem bezpieczeństwa.

Wojciech Szczęsny z nową fryzurą

Wiadomo już na pewno, że jeżeli Serie A wróci to bez kibiców na stadionach. Włoskie media podają, że rozgrywki prawdopodobnie zostaną wznowione w połowie czerwca, a decyzję o powrocie i ostatecznym terminie ma podjąć rząd pod koniec maja.

Reprezentantka Polski wyznała, że jest lesbijką. Zawodniczka żali się na hejt i dyskryminacjęReprezentantka Polski wyznała, że jest lesbijką. Zawodniczka żali się na hejt i dyskryminacjęCzytaj dalej

Na razie zezwolono klubom wrócić do treningów w ośrodkach klubowych. Póki co zawodnicy mogą trenować w małych grupkach. Zawodnicy, którzy podczas zawieszenia przebywali za granicą, będą musieli przejść obowiązkową kwarantannę.

Z powrotu do zajęć cieszy się również bramkarz Juventusu Turyn, Wojciech Szczęsny, który pochwalił się kibicom na Instagramie zdjęciem ze wspólnego treningu wraz z Gianlugim Buffonem, Carlo Pisoglio i Leonardo Lorim. „Znów w pracy z chłopcami” - podpisał zdjęcie polski bramkarz.

Kibice znad Wisły szybko zauważyli zmianę w wyglądzie reprezentanta Polski. Fani szybko wychwycili, że Wojciech Szczęsny widocznie zmienił fryzurę. Jak zauważyli w komentarzach, jeszcze miesiąc temu podczas 30. urodzin miał widocznie dłuższe włosy niż obecnie.

Wojciech Szczęsny fryzura

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W słowa Andrzeja Dudy aż trudno uwierzyć. Mówił o polskiej turystyce
  2. Przeraźliwa wizja Jackowskiego. Już się zaczęło. Jasnowidz powiedział co stanie się w Warszawie
  3. Adam Małysz opowiedział o swojej tajemniczej pasji. Zaraził nią Kamila Stocha
  4. Bayern Monachium poinformował o kontuzji swojego zawodnika. Lekarze są pewni, nie zagra do końca sezonu
  5. Jan Tomaszewski bezwzględny wobec przedłużenia kontraktu z Brzęczkiem. "Doprowadził do kompromitacji Polski"
  6. Już 1 czerwca kroki milowe w powrocie do normalności. Podjęto ostateczne decyzje w dwóch sprawach

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News