Wojciech Szczęsny Juventus ojciec
Instagram - Wojciech Szczęsny
Autor Piotr Bernaciak - 28 Marca 2020

Wojciech Szczęsny w końcu zdradził prawdę o relacjach z ojcem. Nie jest taka, jak wszyscy myślą

Wojciech Szczęsny w końcu postanowił opowiedzieć prawdę o tym, jak obecnie dogaduje się z ojcem. Prawdziwe informacje zaskoczyły bardzo wiele osób. Reprezentacyjny bramkarz nie zamierzał niczego ukrywać.

Wojciech Szczęsny od wielu lat uchodzi za jednego z najlepszych bramkarzy na świecie i regularnie występuje między słupkami bramki reprezentacji Polski. Golkiper Juventusu potrafi wypowiedzieć się przed kamerą, dlatego nie może dziwić, że często bywa zapraszany do różnych programów, w których wypowiada się na aktualne wydarzenia, nie tylko w świecie futbolu.

W jednym z ostatnich występów nieoczekiwanie doczekaliśmy się zaskakującego pytania dotyczącego jego relacji z ojcem. Nie jest żadną tajemnicą, że w ostatnich latach były one bardzo trudne, a obaj panowie za dużo ze sobą nie rozmawiali. Wojciech Szczęsny nie zamierzał niczego ukrywać i powiedział o obecnej sytuacji w rodzinie w programie "Foot Truck".

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Adam Małysz przekazał informacje o stanie zdrowia skoczków. "Sytuacja jest poważna"
  2. Epidemia koronawirusa zmusiła Brytyjczyków do budowy gigantycznego szpitala
Real Madryt podjął decyzję ws. transferu Lewandowskiego. Teraz nie ma już odwrotuReal Madryt podjął decyzję ws. transferu Lewandowskiego. Teraz nie ma już odwrotuCzytaj dalej

Wojciech Szczęsny opowiedział o swoich relacjach z ojcem

W ostatnich latach Wojciech Szczęsny nie wypowiadał się na temat swoich relacji z ojcem, choć nie było tajemnicą, że panowie nie dogadują się ze sobą wobec licznych nieporozumień. Ojciec naszego reprezentacyjnego bramkarza krytykował jego niektóre zachowania, za co golkiper Juventusu odwdzięczał się nieprzychylnymi komentarzami. Teraz tajemnice zostały wyjaśnione.

- To nie jest ciężkie pytanie. Nie utrzymuję kontaktu ze swoim ojcem od dłuższego czasu. Najkrócej mówiąc, nie bardzo jest na to ochota z obu stron. Kontakt zerwałem ja, więc możesz się domyślić, kto nabroił. Nie ma chęci rozwiązania problemu - powiedział Wojciech Szczęsny w rozmowie z Łukaszem Wiśniowskim i Jakubem Polskowskim z kanału Foot Truck.

Adam Małysz przekazał informacje o stanie zdrowia skoczków. Adam Małysz przekazał informacje o stanie zdrowia skoczków. "Sytuacja jest poważna"Czytaj dalej

Wojciech Szczęsny nie ma wątpliwości

Wiele osób spodziewało się, że obecnie relacje Wojciecha Szczęsnego z ojcem wróciły do normalności, lecz okazuje się, że wcale tak nie jest. Póki co nasz reprezentacyjny bramkarz musi przygotować się na dłuższy odpoczynek od gry i nie wiadomo, kiedy uda mu się wrócić na boisko.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zaczęło się, pierwsze biuro podróży w Polsce upadło. Jest niewypłacalne, wiadomo co dalej z klientami
  2. Pacjent z koronawirusem uciekł ze szpitala po napój wysokoprocentowy. Policja pilnie poszukuje klientów sklepu
  3. Artur Szpilka wywołał burzę w sieci. Bokser rozwścieczył internautów wrzuconym zdjęciem (FOTO)
  4. Gdzie oglądać Fame MMA 6? Transmisja na żywo online, relacja w internecie
  5. Robert Lewandowski zwrócił się do polskiego personelu medycznego. Pilny apel kapitana reprezentacji
  6. W aptece już się nie obkupisz. Od dziś resort wprowadza reglamentację leków

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News