Wojciech Szczęsny
instagram.com/wojciech.szczesny1
Autor Piotr Bernaciak - 28 Listopada 2020

Czy Wojciech Szczęsny powinien być pierwszym bramkarzem reprezentacji Polski?

Wojciech Szczęsny regularnie jest powoływany do reprezentacji Polski, jednak swoje szanse otrzymuje Łukasz Fabiański. Wielu dziwi się decyzji selekcjonera Jerzego Brzęczka. Dyskusja na temat obsady bramki naszej kadry trwa od dłuższego czasu.

Wojciech Szczęsny z pewnością należy do najlepszych bramkarzy na świecie. Polak od dłuższego czasu ma pewne miejsce w składzie Juventusu, który walczy o najwyższe cele w Europie. Golkiper zdaniem wielu powinien mieć z tego powodu miejsce w bramce kadry.

Właśnie ujawniono ostatnie słowa Diego Maradony przed śmiercią. Brzmią porażająco, prawda wyszła dopiero terazWłaśnie ujawniono ostatnie słowa Diego Maradony przed śmiercią. Brzmią porażająco, prawda wyszła dopiero terazCzytaj dalej

Odmiennego zdania jest Jerzy Brzęczek, który uważa, że w bramce powinna trwać rotacja. Ma to służyć temu, że każdy z golkiperów będzie dostawał swoje minuty, jednak wielu kibiców uważa, że miejsce w składzie zdecydowanie powinno należeć do Szczęsnego.

Bramkarz Juventusu regularnie jest wybierany najlepszym zawodnikiem na swojej pozycji w lidze włoskiej, czym w Premier League nie może cieszyć się Łukasz Fabiański. Obaj grają jednak w drużynach walczących o zupełnie inne cele.

To kolejny argument dla fanów Szczęsnego, którzy wskazują na fakt, że walczy on regularnie o wszystkie możliwe trofea, kiedy Łukasz Fabiański walczy o utrzymanie w lidze angielskiej. Jerzy Brzęczek wciąż pozostaje jednak przy swoich założeniach.

Czy Waszym zdaniem Wojciech Szczęsny powinien bronić dostępu do bramki reprezentacji Polski jako pierwszy bramkarz?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News