Wojna
pexels / pixabay
Autor Piotr Mika - 30 Września 2020

Dramat kadrowicza. Był blisko transferu życia, ale wojna mu wszystko zabrała

Wojna pomiędzy Armenią i Azerbejdżanem przybiera na sile, co ma coraz większy wpływ nie tylko na sytuację polityczną ale również na sport. Niedawno głośno było o tym, że mecz pomiędzy Legią Warszawa a Karabachem Agdam może się nie odbyć, a teraz okazało się, że znany zawodnik zamiast przenieść się do nowego klubu, został wysłany na front.

Wojna o Górski Karabach pomiędzy Armenią i Azerbejdżanem niestety zdaje się wcale nie wygasać. Narastający przez lata konflikt, o którym wiele osób spoza zwaśnionych krajów mogło niewiele wiedzieć, nagle wyrósł na jeden z poważniejszych konfliktów w ostatnim czasie i ma coraz większy wpływ m.in. na sport.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polskie media podały sensacyjną informację. Robert Lewandowski wybrany najlepszym na świecie, pękamy z dumy
  2. Zajrzysz do skrzynki i się zdziwisz. Podobne wezwania może dostać nawet 2 mln Polaków
  3. Nowy gwiazdor Liverpoolu zarażony koronawirusem. Ogromny pech, czeka go dłuższa przerwa
Robert Lewandowski trafi do więzienia? Ekspert nie ma wątpliościRobert Lewandowski trafi do więzienia? Ekspert nie ma wątpliościCzytaj dalej

Wojna odebrała marzenia kapitanowi reprezentacji

Armenia oraz Azerbejdżan od lat spierają się o rejon Górskiego Karabachu. Jest to terytorium formalnie należące do Azerbejdżanu, jednak w rzeczywistości jest to niepodległe państwo, jednakże nieuznawane przez żadne inne państwa na świecie, nawet przez przyjaźnie nastawioną Armenią.

Narastający konflikt przerodził się w ostatnich dniach w otwartą wojnę, pochłaniającą kolejne ofiary po obu stronach. W obu krajach przeprowadzono mobilizację, co zaowocowało niespotykaną sytuację. Kapitan reprezentacji Armenii w piłce nożnej, Warazdat Harojan, miał przenieść się z rosyjskiego Uralu Jekaterynburg do greckiej AE Larisy. Tak się jednak nie stanie, ponieważ 28-latek został powołany do wojska.

Polskie media podały sensacyjną, nieoficjalną informację. Robert Lewandowski wybrany najlepszym na świecie, pękamy z dumyPolskie media podały sensacyjną, nieoficjalną informację. Robert Lewandowski wybrany najlepszym na świecie, pękamy z dumyCzytaj dalej

Przykra wiadomość od agenta piłkarza

Harojan ponoć znajduje się już w strefie działań wojennych, a jego niedoszły klub postanowił opublikować wiadomość, jaką otrzymał od agenta piłkarza. - Przepraszam za późną odpowiedź. Teraz już oficjalnie trwa wojna, więc Harojan nie może udać się do Europy. Bardzo mi przykro, ale teraz nastały trudne czasy dla Armenii, gdyż walczymy z Turcją, nieoficjalnie, bo oni dają całą swoją moc i żołnierzy Azerbejdżanowi. Nie wiemy, co się wydarzy choćby jutro, to naprawdę duża wojna. Jesteśmy wdzięczni za współpracę. Mamy nadzieję, że ta wojna się skończy i wszystko znajdzie się na swoim miejscu. Niech Bóg nas błogosławi - napisał menedżer 28-letniego piłkarza.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lamborghini na egzaminie na prawo jazdy. Tak się zdaje w Chojnicach
  2. Mieszkańcy USA przecierają oczy ze zdumienia. Jest wielkości dłoni i spadło z nieba
  3. Polacy żegnają się z Ligą Europejską. Nie zagrają w tym roku w europejskich pucharach, Kristianstad okazało się zbyt mocne
  4. Adam Małysz pokazał się z żoną. To niewiarygodne, jak się zmieniła, aż trudno rozpoznać (FOTO)
  5. Nowe obostrzenia wpłyną na życie kibiców piłkarskich. Nie będą mogli oglądać meczów do końca
  6. Urodziła dziecko w wieku 66 lat. Jak matka z córką wyglądają po 15 latach?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News