Wybory
Piotr Molecki/East News
Autor Piotr Mika - 13 Lipca 2020

Znany piłkarz podważa wyniki wyborów. Poważne oskarżenia wobec państwa

Wybory prezydenckie to najgłośniejszy temat w Polsce w ostatnich godzinach. Do ich wyników, wciąż jeszcze sondażowych, postanowił odnieść się jeden ze znanych byłych piłkarzy. Stwierdza on, że nie zależnie od ich ostatecznego wyniku, wybory... nie były uczciwe.

Wybory prezydenckie już za nami i niedługo dowiemy się, czy dotychczasowy prezydent Polski wywalczył reelekcję, czy czeka nas zmiana i do pałacu prezydenckiego przeprowadzi się Rafał Trzaskowski.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nagły zwrot akcji, od jutra znika zakaz. Ministerstwo Zdrowia właśnie potwierdziło
  2. Rząd przekazał wiadomość dla tysięcy Polaków. Decyzja zapadła ostatecznie
  3. Stało się. Chiny przekazały zatrważającą wiadomość. Światowe mocarstwa przecierają oczy ze zdumienia
Fatalna wiadomość dla kibiców Wisły Kraków. Nagly zwrot akcji zmienił całą sytuację, pozostała tylko nadziejaFatalna wiadomość dla kibiców Wisły Kraków. Nagly zwrot akcji zmienił całą sytuację, pozostała tylko nadziejaCzytaj dalej

Wybory nie były demokratyczne? Tak twierdzi znany polski piłkarz

Na swoim oficjalnym koncie na Twitterze, były polski zawodnik i reprezentant kraju, Cezary Kucharski, stwierdził, że druga tura wyborów prezydenckich w Polsce nie była ani uczciwa ani w zgodzie z demokratycznymi wartościami. Wpis wywołał sporą burzę i falę komentarzy - To nie były uczciwe i demokratyczne wybory! - napisał na swoim Twitterze 17-krotny reprezentant Polski.

Trudno było w pierwszej chwili zrozumieć, co dokłanie ma na myśli nie tylko były piłkarz, ale również były poseł na sejm z ramienia Platfromy Obywatelskiej. Kucharski jednak nie unikał odpowiedzi na pytania internatuów. Zapytany o dowód udostępnił artykuł, w którym OBWE stwierdza, że przed pierwszą turą wyborów publiczny nadawca telewizyjny stał się kampanijnym narzędziem urzędującego prezydenta.

Co jednak gdyby wygrał Rafał Trzaskowski, którego Kucharski otwarcie popierał? - Zdania nie zmienię,bo jeśli Rafał Trzaskowski zostanie prezydentem, to pomimo tego co napisałem. - stwierdził jasno były reprezentant Polski.

Tajemnicza nagła śmierć słynnego sportowca. Niedawno odniósł życiowy sukces, miał tylko 30 latTajemnicza nagła śmierć słynnego sportowca. Niedawno odniósł życiowy sukces, miał tylko 30 latCzytaj dalej

Wsparcie dla Rafała Trzaskowskiego od byłego posła

Cezary Kucharski swoją przygodę z polityką rozpoczął w 2011 gdy został wybrany do sejmu z listy Platformy Obywatelskiej. Przed wyborami jasno deklarował poparcie dla obecnego prezydenta Warszawy - Głosuję na Rafała Trzaskowskiego, bo nie akceptuję, aby prezydent RP łamał prawo i Konstytucję. Przestrzeganie prawa i konstytucji przez prezydenta to warunek sine qua non budowania silnego państwa. Trzaskowski, bo prezydent RP powinien być niezależny. Trzaskowski, bo chcę, aby prezydent RP był prezydentem wszystkich, a nie jednej partii politycznej - mówił w rozmowie dla "Super Expressu" Cezary Kucharski. Według wstępnych wyników wybory prezydenckie wygrał nieznacznie obecny prezydent, Andrzej Duda.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stało się. Aleksander Kwaśniewski właśnie przekazał radosną nowinę, nikt się nie spodziewał
  2. Po 500 plus na wakacje nie składasz wniosku, ale też nie dostaniesz ot tak. W systemie jest haczyk
  3. Twitch uruchamia nową kategorię. Dobra wiadomość dla fanów sportu
  4. Kultowy klub o krok od awansu do polskiej Ekstraklasy. Mogą awansować za tydzień, trzeba spełnić jeden warunek
  5. Szokujący wpis Marcina Gortata na Instagramie. Momentalnie spotkał się z falą krytyki, niezrozumiałe zachowanie
  6. Na Cirlce K legalnie kupisz "holenderską używkę". Rusza sprzedaż na stacjach

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News