Wybory prezydenckie
Jan BIELECKI/East News
Autor Piotr Mika - 9 Lipca 2020

Na kogo zagłosuje Bartosz Kurek w wyborach prezydenckich? Padły wymowne słowa

Wybory prezydenckie dotyczą wszystkich polaków, w tym także byłych i aktywnych sportowców. Swoim zdaniem na ten temat dzieliły się już osobistości z piłki nożnej, jak Włodzimierz Lubański, Grzegorz Lato czy Franciszek Smuda. Teraz przyszedł czas na jednego z najpopularniejszych polskich siatkarzy, Bartosza Kurka.

Wybory prezydenckie, a dokładniej ich druga tura, zbliżają się wielkimi krokami. Coraz więcej osób publicznych zdradza swoje preferencje polityczne, w tym także znane osobistości ze świata sportu. Jak dotąd głos zabierało wielu byłych i aktywnych sportowców oraz trenerów i do tego grona postanowił dołączyć siatkarz Bartosz Kurek.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Słynny zawodnik zginął w potwornej katastrofie. Razem z nim odeszła trójka jego dzieci
  2. Chcą zamknąć granice? Niepokojące doniesienia z południa Europy. Decyzja zapadła
Niezrozumiała decyzja TVP w sprawie meczów Ekstraklasy. Nie zobaczymy hitów, decyzja telewizji wzburzyła fanówNiezrozumiała decyzja TVP w sprawie meczów Ekstraklasy. Nie zobaczymy hitów, decyzja telewizji wzburzyła fanówCzytaj dalej

Wybory prezydenckie rozgrzewają Polaków

w dyskusji na temat II tury wyborów prezydenckich postanowiło wziąć udział wiele osób ze świata sportu. Część jednak stara się nie zdradzać czy i na kogo zagłosuje w najbliższą niedzielę, starając się tym samym nie mieszać do tego tematu, który mocno dzieli Polaków. O to jaką decyzję podejmie w najbliższych dniach zapytany został także jeden z najlepszych polskich siatkarzy, Bartosz Kurek.

W rozmowie dla "WP Sportowych Faktów" 31-letni siatkarz wprost zadeklarował, że zamierza pójść na drugą turę wyborów i oddać głos na jednego z kandydatów, pododbnie jak uczynił to niecałe dwa tygodnie wcześniej. - W pierwszej turze oczywiście zagłosowałem. W drugiej też zagłosuję. Na kogo? W drugiej turze na pewno będzie to pan prezydent Andrzej Duda albo pan Rafał Trzaskowski - odpowiedział na pytanie Bartosz Kurek, jasno dając do zrozumienia, że nie chce zdradzać swoich preferencji.

Mateusz Borek stracił kolejną pracę. Mateusz Borek stracił kolejną pracę. "Nie wszystko zależy ode mnie"Czytaj dalej

Krytyka za wybory polityczne

Trudno dziwić się Bartoszowi Kurkowi, który nie ujawnia nazwiska kandydata, który otrzyma jego głos. Podobnie zrobił Wilfredo Leon, a wszystko to ze względu na chęć uniknięcia krytyki, jaka z pewnością spadłaby na nich po jasnej deklaracji. Niestety, nie miałoby też żadnego znaczenia, którego z kandydatów by poparli - zarówno przeciwnicy Andrzeja Dudy jak i Rafała Trzaskowskiego od razu skrytykowaliby wybór, którego dokonają siatkarze. Tak było choćby z Włodzimierzem Lubańskim, który zadeklarował poparcie dla Trzaskowskiego jak i Tomaszem Adamkiem, który od lat popiera PiS i teraz również zamierza głosować na Andrzeja Dudę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Aż 17 tysięcy osób straciło ostatnio prawo jazdy. Wszyscy popełnili taki sam błąd
  2. Niesamowite nagranie. Pszczoły zwalczają atak szerszenia gotując go na miejscu
  3. Justyna Kowalczyk grilluje prezydenta Andrzeja Dudę. "Ręce opadają"
  4. Prezes polskiego klubu aresztowany przez policję. Miał popełnić obrzydliwe przestępstwo, kibice są wściekli
  5. Polski klub kupił mistrza świata. Będzie dużym wzmocnieniem dla drużyny
  6. Nowy mandat pogrąży polskich kierowców? Nawet 500 złotych dla właścicieli benzyn i Diesla

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News