Wypadek
Facebook Kanał Sportowy
Autor Mateusz Dziubiński - 1 Czerwca 2020

Reprezentant Polski ma poważne problemy. Ranił w wypadku mężczyznę. Pojawiły się poważne zarzuty

Wypadek z udziałem znanego polskiego piłkarza w ubiegłym tygodniu jest jednym z najszerzej komentowanych wydarzeń w Polsce. Zawodnik rozbił Lamborghini warte ponad milion złotych, a co gorsza w wyniku zderzenia do szpitala z poważnymi obrażeniami trafił kierowca drugiego pojazdu biorącego udział w kolizji. Piłkarz może mieć spore problemy.

Wypadek polskiego bramkarza Paris Saint-Germain Marcina Bułki zszokował kibiców. Młody zawodnik na jednej z krajowych dróg rozbił luksusowe auto w trakcie zderzenia z innym pojazdem. Kierowca drugiej maszyny trafił z poważnymi obrażeniami do szpitala. Bułce grożą poważne konsekwencje prawne.

Piotr Rocki walczy o życie. Wzruszające słowa otuchy od Wojciecha Kowalczyka (WIDEO)Piotr Rocki walczy o życie. Wzruszające słowa otuchy od Wojciecha Kowalczyka (WIDEO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kto jest najbogatszym sportowcem na świecie? Ogromne zaskoczenie na szczycie rankingu
  2. Wideo - Cała Polska szuka kierowcy, który uziemił Lotnicze pogotowie ratunkowe. Wyznaczono nagrodę


Wypadek z udziałem Marcina Bułki oznacza dla niego poważne konsekwencje

W ubiegłym tygodniu Polskę obiegła informacja, że młody polski piłkarz miał wypadek. Występujący w Paris Saint-Germain Marcin Bułka, na jednej z dróg podczas wykonywania manewru wyprzedzania, zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka innym pojazdem. Kierowane przez zawodnika Lamborghini warte ponad milion złotych zostało niemal doszczętnie zniszczone. Piłkarzowi nic się nie stało, ale poważnie ucierpiał kierowca drugiego auta, który trafił do szpitala z licznymi złamaniami.

Jak się okazało samochód prowadzony przez Marcina Bułkę, nie należał do niego, a do jednej z wrocławskich wypożyczalni. Od chwili wypadku piłkarz nie zabrał publicznie głosu. Wiemy natomiast, że mogą mu grozić poważne konsekwencje włącznie z karą więzienia. Policja bada okoliczności zdarzenia.

Tą tragedią żyli wszyscy kibice. Legendarny gracz zginął w strasznym wypadku. Nie ma go z nami od rokuTą tragedią żyli wszyscy kibice. Legendarny gracz zginął w strasznym wypadku. Nie ma go z nami od rokuCzytaj dalej


Policja bada okoliczności z udziałem piłkarza PSG

Więcej informacji na temat aktualnego stanu śledztwa w sprawie zdarzenia drogowego z udziałem 20-letniego piłkarza zdradziła w rozmowie ze Sport.pl mł. asp. Marta Lewandowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

- Trzeba jeszcze trochę się wstrzymać, bo wciąż czekamy na przesłuchanie uczestników. Został również powołany biegły, na którego opinię również musimy poczekać - pewnie kilka tygodni. Na dziś mogę powiedzieć jedynie tyle, że wykonujemy już czynności w kierunku wypadku drogowego, a taki zarzut wiąże się z karą pozbawienia wolności nawet do lat trzech - zdradziła.

Źródło: Sport.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niewiarygodne sceny na południu Polski. Wszystko nagrali, film jest niesamowity
  2. Policyjna akcja w Komorowie. Mężczyzna zabarykadował się w domu. Akcja antyterrorystów pod Warszawą
  3. Tą tragedią żyli wszyscy kibice. Legendarny gracz zginął w strasznym wypadku. Nie ma go z nami od roku
  4. Polscy kibice zatrzymani przez policję. Czekają ich bardzo surowe kary, popełnili poważne przestępstwa
  5. Robert Lewandowski jest o krok od historycznego osiągnięcia. Brakuje mu bardzo niewiele, by zostać legendą
  6. Zwolnienie pracowników coraz prostsze i szybsze. Pracodawcy tną koszty i zwalniają przez SMS

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News