Wypadek
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 1 Czerwca 2020

Tą tragedią żyli wszyscy kibice. Legendarny gracz zginął w strasznym wypadku. Nie ma go z nami od roku

Wypadek, do jakiego doszło dokładnie rok temu, zmienił życie milionów kibiców na całym świecie. W tragicznym zdarzeniu na jednej z hiszpańskich autostrad zginął doskonale wszystkim znany piłkarz. Zawodnik, który miał zaledwie 35-lat występował w najlepszych klubach Europy i sięgał po najważniejsze laury międzynarodowego futbolu. 

Wypadek z dnia 1 czerwca 2019 roku to jedna z najsmutniejszych dat w historii futbolu. W wypadku samochodowym zginął Jose Antonio Reyes, były piłkarz Arsenalu Londyn, Realu Madryt, Atletico Madryt i Sevilli. Hiszpan, który przez lata kariery zapisał się w pamięci kibiców na całym świecie miał zaledwie 35 lat.

Piotr Rocki walczy o życie. Wzruszające słowa otuchy od Wojciecha Kowalczyka (WIDEO)Piotr Rocki walczy o życie. Wzruszające słowa otuchy od Wojciecha Kowalczyka (WIDEO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kto jest najbogatszym sportowcem na świecie? Ogromne zaskoczenie na szczycie rankingu
  2. Wideo - Cała Polska szuka kierowcy, który uziemił Lotnicze pogotowie ratunkowe. Wyznaczono nagrodę


Wypadek słynnego piłkarza wstrząsnął światem futbolu

Jose Antonio Reyes to jeden z najbardziej popularnych hiszpańskich zawodników ostatnich kilkunastu lat. Pomocnik, który mógł również występować na pozycji napastnika ma za sobą piękną karierę. Przerwał ją tragiczny wypadek na jednej z dróg pomiędzy Sevillą a miasteczkiem Utrera, z którego pochodził piłkarz. Prowadzony przez Reyesa Mercedes Brabus S550 wypadł z drogi. Przyczyną wypadku była nadmierna prędkość i pęknięcie tylnej opony. Zdaniem śledczych samochód pędził blisko 200 km/h.

Na miejscu zginęli Jose Antonio Reyes oraz jego kuzyn Jonathan. Przeżył tylko trzeci pasażer, Juan Manuel Calderon. Słynny zawodnik osierocił syna oraz pozostawił żonę. Jose Junior przejawia talent po ojcu i już rozwija swój talent w strukturach Realu Madryt. Prezes tego klubu, Florentino Perez zadeklarował po śmierci Reyesa, że zaopiekuje się chłopcem.

Kto jest najbogatszym sportowcem na świecie? Ogromne zaskoczenie na szczycie rankinguKto jest najbogatszym sportowcem na świecie? Ogromne zaskoczenie na szczycie rankinguCzytaj dalej


Jose Antonio Reyes zginął w wieku zaledwie 35-lat

Jose Antonio Reyes jako piłkarz osiągnął bardzo wiele. W wieku zaledwie 20 lat dołączył do Arsenalu Londyn i stał się członkiem legendarnej ekipy “Invincibles”, która została mistrzem Anglii w sezonie 2003/2004 bez ani jednej porażki przez całą kampanię. Reyes odgrywał istotną rolę w zespole i często stanowił o sile ataku wraz z Thierrym Henrym, jednak nie do końca przepadał za wyspiarskim >

Później związał się z Atletico Madryt, z którym sięgnął dwukrotnie po zwycięstwo w Lidze Europy. Reyes jest też najbardziej utytułowanym zawodnikiem w historii tej rywalizacji. Oprócz sukcesów z Atletico również z Sevillą, do której przeniósł się po grze w Madrycie, zwyciężył aż trzykrotnie w tych rozgrywkach. Za swój wyczyn został wpisany nawet do Księgi Rekordów Guinnessa. W chwili wypadku Jose Antonio Reyes wciąż był aktywnym zawodnikiem i reprezentował barwy grającej na zapleczu Primera Division Extremadury UD.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niewiarygodne sceny na południu Polski. Wszystko nagrali, film jest niesamowity
  2. Skandal w Warszawie. W nocy zrobili tak samo jak w USA. Pomnik wielkiego Polaka zdewastowany
  3. Tą tragedią żyli wszyscy kibice. Legendarny gracz zginął w strasznym wypadku. Nie ma go z nami od roku
  4. Polscy kibice zatrzymani przez policję. Czekają ich bardzo surowe kary, popełnili poważne przestępstwa
  5. Robert Lewandowski jest o krok od historycznego osiągnięcia. Brakuje mu bardzo niewiele, by zostać legendą
  6. Zwolnienie pracowników coraz prostsze i szybsze. Pracodawcy tną koszty i zwalniają przez SMS

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News