Wypadek Tour De Pologne
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 5 Sierpnia 2020

Wiemy, co stało się z kolarzem, który brał udział w wypadku na Tour de Pologne. Znamy najnowsze wieści z Katowic

Wypadek, który miał miejsce dziś w Katowicach, wyglądał wyjątkowo strasznie. Brało w nim udział wiele osób, a potrzebna była natychmiastowa pomoc lekarzy. Dziennikarze pracujący na miejscu poinformowali już jednak, jak wygląda sytuacja.

Wypadek na samym finiszu Tour de Pologne był transmitowany na cały świat. Widzieli go także polscy widzowie TVP i Eurosportu, którzy żywo komentowali przebieg wyścigu. Długo wydawało się, że wszystko przebiegnie bez większych problemów i nikomu nie stanie się krzywda podczas pierwszego etapu. Na mecie doszło jednak do straszliwego wypadku.

Jeden z kolarzy został przetransportowany do szpitala. Podobny los spotkał sędziego obsługującego fotokomórkę, który również został poszkodowany. Dziennikarze TVP przekazali informacje na temat tego, w jakim stanie jest obecnie poszkodowany kolarz. Niestety, nie są one pozytywne.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Marta Linkiewicz odkryła całe ciało i pokazała je na Instagramie. Zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  2. Sprzedaje pamiątki w Kołobrzegu. Turyści potraktowali ją okropnie, skandal i wstyd
Z ostatniej chwili. Trener reprezentacji Polski ogłosił, że rezygnuje. Będzie prowadził Polaków jeszcze kilka miesięcyZ ostatniej chwili. Trener reprezentacji Polski ogłosił, że rezygnuje. Będzie prowadził Polaków jeszcze kilka miesięcyCzytaj dalej

Wypadek na Tour de Pologne. Znamy stan kolarza

Dziennikarz TVP Sebastian Szczęsny podał swoim redakcyjnym kolegom najświeższe informacje dotyczące tego, co dzieje się obecnie z poszkodowanym kolarzem, który wobec zepchnięcia wylądował na barierkach.

- Nieoficjalne informacje od reportera #tvpsport Sebastiana Szczęsnego: Jakobsen otrzymał leki zwiotczające, został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej i zaintubowany. Kolarza przewieziono do szpitala, jego stan poważny - czytamy na profilu TVP Sport na Twitterze.

Zatrważające sceny podczas Tour de Pologne. Druzgocąca kraksa, wszystko zdarzyło się na oczach widzów z całej Polski (WIDEO)Zatrważające sceny podczas Tour de Pologne. Druzgocąca kraksa, wszystko zdarzyło się na oczach widzów z całej Polski (WIDEO)Czytaj dalej

Wypadek na Tour de Pologne będzie mieć przykre konsekwencje

Fabio Jakobsen został przetransportowany do szpitala, gdzie zajmują się nim lekarze. Dylan Groenewegen oficjalnie wygrał pierwszy etap, jednak wiele wskazuje na to, że zostanie zdyskwalifikowany przez zachowanie niezgodne z zasadami fair play. Odepchnięcie rywala jest jednak gestem, który zasługuje na najwyższe słowa potępienia.

źródło: TVP

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Świadczenie, o którym wiele się nie mówi. A 1200 zł mogą pobierać zarówno panie, jak i panowie
  2. Ogromny krater po eksplozji w Bejrucie. Wstrząsające zdjęcia obiegły cały świat
  3. Wielu Polaków w żałobie. Potwierdziły się druzgocące informacje, nie żyje legenda polskiego sportu
  4. Artur Boruc wprawił kibiców w osłupienie w centrum Warszawy. Został przyłapany, nie pozbył się nałogu
  5. Cristiano Ronaldo myślał o odejściu z Juventusu. Był poirytowany poziomem kolegów
  6. Utrata prawa jazdy za... regulację wycieraczek. Nadchodzi rewolucja w przepisach?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News