Wypadek
Twitter Chris Kirby
Autor Piotr Mika - 12 Sierpnia 2020

Tragiczny wypadek znanego sportowca. Wszystko nagrały kamery, jak on to przeżył? (WIDEO)

Wypadek znanego żużlowca podczas ostatnich zawodów naprawdę może mrozić krew w żyłach. Zawodnik przeleciał przez bandy ochronne i uderzył w znajdujący się za nimi słup. W wyniku zderzenie stracił on przytomność i musiał zostać przewieziony do szpitala.

Wypadek szwedzkiego żużlowca, Petera Ljunga, wyglądał bardzo dramatycznie. Podczas jednego z biegów meczu pierwszej kolejki szwedzkiej ligi Ljung popełnił błąd, który mógł go kosztować życie. Na szczęście kask ochronny spełnił swoją rolę.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Znany polityk twierdzi, że jest spokrewniony z Robertem Lewandowskim. Nikt nawet nie zdawał sobie sprawy, oniemieliśmy
  2. 13 osób rannych, nad miastem unosił się ogień. Zagraniczne media pokazały porażające zdjęcia
Gdy dowiedzieliśmy się, z kim spokrewniony jest Adam Małysz, opadły nam szczęki. Mało kto zna prawdęGdy dowiedzieliśmy się, z kim spokrewniony jest Adam Małysz, opadły nam szczęki. Mało kto zna prawdęCzytaj dalej

Wypadek Petera Ljunga, żużlowiec trafił do szpitala

W pierwszej kolejce szwedzkiej ligi Vetlanda Speedway podejmowała na swoim torze Dackarnę Malilla. Zawodnik miejscowego zespołu, Peter Ljung źle wjechał w łuk, zahaczając o motocykl swojego rywala Avona Van Dycka, przez co stracił panowanie nad pojazdem.W wyniku tego najpierw uderzył ona w bandy, które go jednak nie zatrzymały.

Żużlowiec przekoziołkował przez nie i z dużą siłą uderzył w słup stojący za bandami. Wyglądało to niezwykle groźnie, a po całym zdarzeniu Ljung stracił przytomność. Na szczęście, jak podaje Paul Burbidge, dziennikarz żużlowy, niedługo potem Szwed odzyskał ją.

Nie żyje symbol Formuły 1. Miała zaledwie 33 lata, zmarła we śnieNie żyje symbol Formuły 1. Miała zaledwie 33 lata, zmarła we śnieCzytaj dalej

Obędzie się bez większych konsekwencji?

Ljung, ścigający się również w Polsce dla Unii Tarnów, zaraz po wypadku został przetransportowany do kartki, która zabrała go do szpitala. Ze wstępnych informacji, podanych przez serwis "WP SportoweFakty", żużlowiec ma czucie w całym ciele. Wciąż nie ma jednak szczegółowych wyników badań. Drugi uczestnik zdarzenia Avon Van Dyck nie odniósł większych obrażeń. Mecz zakończył się ostatecznie zwycięstwem Vetlandy Speedway nad Dackarną Malilla 46:44.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kontrolerzy ruszyli na łowy, nie umkniesz już przed kontrolą. Kary, które wystawiają są srogie
  2. Tornado ognia. Niszczycielski słup płomieni trawi wszystko na swojej drodze
  3. Znany polski bramkarz oświadczył się prawdziwej piękności. Jej odważne zdjęcia rozpalą każdego (FOTO)
  4. Nie żyje wybitny polski olimpijczyk. Zdobył mnóstwo medali, był jedną z legend
  5. Tomasz Hajto po raz kolejny zbłaźnił się na wizji. Tym razem przekroczył już wszelkie granice absurdu (WIDEO)
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Kobieta wypożyczyła przeraźliwie drogie Ferrari. Kilka minut później doszło do tragedii

WYBORNE KOTLETY - NAJLEPSZY PRZEPIS

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News