wypadek
zestadionu.pl
Autor Mateusz Wysokiński - 15 Lutego 2020

Z ostatniej chwili. Wypadek autokaru polskiej drużyny. Niepokojące doniesienia (FOTO)

Wypadek autokaru z polskimi piłkarzami w Turcji. Drużyna z I-ligi, która przebywa na zgrupowaniu w Turcji jechała na mecz z drużyną FC Avangard Kursk. Autokar wiozący piłkarzy zderzył się z nadjeżdżającym pojazdem dostawczym. Na razie, na miejscu wypadku pracuje policja, a sam klub opublikował fotografie z miejsca wypadku.

Wypadek polskiej drużyny na zgrupowaniu w Turcji. Autokar przewożący polskich piłkarzy zderzył się z samochodem dostawczym. Na miejscu pojawiła się policja, a sama drużyna opublikowała oświadczenie w sprawie zdarzenia. Zdjęcia z miejsca wypadku wyglądają naprawdę dramatycznie.

Żyła komentuje swoje wielkie zwycięstwo. Żyła komentuje swoje wielkie zwycięstwo. "Zepsułem dwa skoki i wygrałem"Czytaj dalej

Wypadek polskiego klubu w trakcie zgrupowania w Turcji. Dramatyczne wiadomości

Drużyną, która doznała dziś wypadku, jest Stal Mielec. Klub, który przygotowuje się do walki o powrót do Ekstraklasy miała zmierzyć się z FC Avangard Kursk. W trakcie przejazdu na miejsce spotkania doszło do czegoś przerażającego. Autobus zderzył się z jadącym przed nim samochodem dostawczym. Przednia szyba pojazdu przewożącego mielczan pękła, a sama drużyna wydała oświadczenie w sprawie wypadku.

- Złe informacje docierają do nas z Turcji.Nasza drużyna w drodze na mecz kontrolny z FC Avangard Kursk miała wypadek.Na szczęście nikomu nic się nie stało. W tej chwili trwa rozgrzewka, a mecz odbędzie się z opóźnieniem! - poinformowali działacze Stali Mielec na swoim Facebooku.

Wielki awans Piotra Żyły. Kwalifikacja Pucharu Świata budzi wielki optymizmWielki awans Piotra Żyły. Kwalifikacja Pucharu Świata budzi wielki optymizmCzytaj dalej

Wypadek wyglądał dramatycznie

To, że żadnemu z piłkarzy nic się nie stało graniczy z cudem. Zdjęcia z miejsca wypadku pokazują, jak silne było uderzenie autokaru z samochodem dostawczym. Na szczęście, piłkarze z Mielca byli w stanie dotrzeć na mecz z drużyną z Kurska i kontunuuje swoje przygotowania, a także szykuje się do ostatniego przedsezonowego starcia z Czornomorcem Odessa.

wypadek

wypadek

wypadek

fot. Stal Mielec

Zobacz także:

  1. Legia Warszawa odwołuje się od decyzji Komisji Ligi. Mocne oświadczenie Wojskowych
  2. Włoski dziennikarz bezlitosny dla Wojciecha Szczęsnego. "Kibice woleli Buffona"
  3. Trzęsienie ziemi w polskim klubie. Najpierw odszedł trener, teraz prezes
  4. Nagły atak zimy nie przeszkodził piłkarzom. Bramkarz wcielił się w Adama Małysza (FOTO)
  5. Polscy skoczkowie przejdą specjalne testy. Badanie sprawdzi ich moc
  6. Walka z czasem i śmiertelną chorobą. Robert Lewandowski pierwszy raz poprosił o pomoc

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News