wypadek
twitter.com/foxsports
Autor Mateusz Wysokiński - 18 Lutego 2020

Dramatyczny wypadek na wyścigach samochodowych. Samochód stanął w ogniu, kibice nie mogli powstrzymać łez (WIDEO)

Wypadek w trakcie rajdów samochodowych często kończy się tragicznie. Brytyjski kierowca, Ryan Dewman, który ścigał się w wyścigu Daytona 500 walczy o swoje życie w szpitalu po przerażającym wypadku, jakiego doznał. Samochód Anglika zajął się ogniem. Wszystko zostało uwiecznione przez telewizję.

Wypadek w trakcie sportów wyścigowych często kończy się bardzo źle. Wszyscy kibice sportów motorowych mają w pamięci przerażające wypadki Nickiego Laudy, Roberta Kubicy, czy Ayrtona Senny, które odbiły się echem w światowych mediach. Do grona pechowych rajdowców dołączył Ryan Dewman, który brał udział w prestiżowym rajdzie Daytona 500. W trakcie jednego z okrążeń pojazd Brytyjczyka zajął się ogniem i walczy o życie. To nagranie może zmrozić krew w żyłach.

Przełom w sprawie Dawida Kubackiego. Jego największy rywal rezygnuje z konkursuPrzełom w sprawie Dawida Kubackiego. Jego największy rywal rezygnuje z konkursuCzytaj dalej

Wypadek Ryana Dewmana. Drastyczne sceny w trakcie wyścigu Daytona 500

Wyścigi Daytona 500 są jednymi z najbardziej kultowych w świecie sportów motorowych. Rajdy, które są częścią cyklu serii Nascar odbywają się co roku na torze Daytona International Speedway na Florydzie składają się z 200 okrążeń na dystansie 800 kilometrów. Brytyjczyk Ryan Dewman, który miał wielkie ambicje na dobry rezultat, nie dokończył wyścigu, a jego samochód zajął się ogniem.

Całe wydarzenie trwało zaledwie ułamki sekund. Kiedy Dewman jechał ze swoimi rywalami, jego pojazd zaczął wydawać kłęby pary. Nagle zawodnik uderzył jedną z band, a jego pojazd przefikołkował i zajął się ogniem.

Asystent Dyrektora Pucharu Świata dostaje groźby od fanów. Wszystko przez skok Kamila StochaAsystent Dyrektora Pucharu Świata dostaje groźby od fanów. Wszystko przez skok Kamila StochaCzytaj dalej

Dewman walczy o życie

Pozytywną informacją jest to, że pomoc medyczna i służby nadzorujące wyścig bardzo szybko przybyły z pomocą, dzięki czemu Brytyjczyk przeżył. Jego stan nie jest jednak dobry, a sam nadal walczy o swoje życie. Lekarze oceniają jego stan jako bardzo ciężki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Artur Boruc sprzedaje willę. Tak żył król Glasgow (FOTO)
  2. FC Barcelona płaciła za ośmieszanie swoich piłkarzy. Leo Messi im tego nie zapomni
  3. Rasiści obrażali ciemnoskórego piłkarza. Koledzy z drużyny upokorzyli go jeszcze bardziej (WIDEO)
  4. Medalowe szanse polskich skoczków rosną. Reprezentacja ma tajną broń
  5. Legia Warszawa straci kolejnego napastnika. Wielkie problemy drużyny
  6. Po Walentynkach gruchnęła radosna nowina od Żyłów. Justyna i Piotr są szczęśliwi

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News