wypadek
zestadionu.pl
Autor Piotr Mika - 24 Czerwca 2020

Słynny polski sportowiec miał wypadek samochodowy. Wiemy, w jakim jest stanie (FOTO)

Wypadek, którego uczestnikiem był były lekkoatleta, mógł skończyć się naprawdę tragicznie. Na szczęście wszystko skończyło się tylko na zadrapaniach, a wielokrotny mistrz Polski w biegu na 400 m przez płotki zdecydował się nawet pokazać w mediach społecznościowych zdjęcia odniesionych obrażeń.

Znany polski sportowiec, były lekkoatleta, Marek Plawgo, był uczestnikiem bardzo nieprzyjemnego wypadku. Gdy wybrał się na przejażdżkę rowerem, jeden z mijających kierowców spowodował upadek wielokrotnego mistrza Polski w biegu na 400 m. Na szczęście skończyło się jedynie na zadrapaniach.

Justyna Kowalczyk miała wziąć ślub z narzeczonym. Plany trzeba było szybko zmienić, zdradziła wszystko w wywiadzieJustyna Kowalczyk miała wziąć ślub z narzeczonym. Plany trzeba było szybko zmienić, zdradziła wszystko w wywiadzieCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Gdzie oglądać mecz Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa? Transmisja w TV i online, relacja na żywo (TRANSMISJA)
  2. Czarny scenariusz się spełnił. Rzecznik Ministerstwa Zdrowia potwierdził. Polacy nie będą zadowoleni

Wypadek Marka Plawgo, sportowiec pokazał jego skutki

O całym zdarzeniu Plawgo poinformował w mediach społecznościowych, dodatkowo wysyłając kierowcy bardzo ciekawe życzenia. - Bardzo serdecznie pozdrawiam sympatycznego kierowcę białego BMW śpieszącego się dzisiaj do Smolca. Mam nadzieję, że Szanowny Pan zdążył. To nic, że czyimś kosztem, bez zachowania odległości i inne takie mało istotne. Ja dobrze życzę. Np. biegunki, w najmniej oczekiwanym momencie - napisał Plawgo na Twitterze, dołączając do wpisu zdjęcie obdartych rąk.

wypadek

Co ciekawe, były lekkoatleta usunął już swój wpis z twittera. To jednak nie zmienia faktu, że zarówno kierowcy jak i rowerzyści powinni szczególnie uważać na drodze i przede wszystkim przestrzegać przepisów ruchu drogowego.

Nie żyje uwielbiany sportowiec. Podano porażającą wiadomość, jeszcze kilka miesięcy temu zachwycał swoimi występamiNie żyje uwielbiany sportowiec. Podano porażającą wiadomość, jeszcze kilka miesięcy temu zachwycał swoimi występamiCzytaj dalej

Czerwiec pod znakiem wypadków

1 czerwca doszło do wypadku, w którym udział brała Rita Malinkiewicz, reprezentatka Polski w kolarstwie górskim oraz jej koleżanka Katarzyna Konwa. Obie jechały rowerami na trening w ramach projektu Rity dla pasjonatów kolarstwa #RittRide for all. Niestety, ten wypadek miał dużo większe konsekwencje, obie kobiety musiały być operowane, a Rita wciąż jest w stanie ciężkim i pozostaje w śpiączce farmakologicznej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ważny komunikat PKO BP. Bank będzie zwracać klientom pieniądze, niektórzy muszą złożyć tylko wniosek
  2. Wrocław może zostać dzisiaj zalany. Burze, nawałnice, podtopienia, pogoda nie odpuszcza
  3. Tragiczne informacje obiegły Polskę z samego rana. Nie żyje Lesław Skinder, był niekwestionowaną legendą dla wielu Polaków
  4. Skąpo ubrana gwiazda polskiego sportu chwali się swoim ciałem na Instagramie. Pokazała naprawdę dużo (FOTO)
  5. Justyna Żyła nagle zwróciła się prosto do Piotra Żyły. Jej niespodziewane słowa zadziwiły Polaków
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News