Wypadek
Twitter Teledeporte
Autor Mateusz Dziubiński - 24 Września 2020

Dramatyczny wypadek mistrzyni świata. W ułamku sekundy mogła stracić wszystko (WIDEO)

Wypadek, do jakiego doszło podczas mistrzostw świata w kolarstwie szosowym, rozgrywanym we Włoszech, będzie się śnił po nocach nawet kibicom na nerwach ze stali. Utytułowana zawodniczka, mistrzyni świata i medalistka olimpijska doznała makabrycznej kontuzji po tym, jak wypadła z trasy wyścigu. 

Wypadek z udziałem znanej mistrzyni świata zmroził kibiców na całym świecie. Utytułowana zawodniczka wypadła z trasy wyścigu podczas mistrzostw świata rozgrywanych we Włoszech. Kobieta doznała makabrycznych obrażeń.

Kiedy wyszło na jaw, kim jest ojciec Mariusza Pudzianowskiego, złapaliśmy się za głowy. Ma ogromne powiązania ze sportemKiedy wyszło na jaw, kim jest ojciec Mariusza Pudzianowskiego, złapaliśmy się za głowy. Ma ogromne powiązania ze sportemCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kiedy wyszło na jaw, kim jest ojciec Mariusza Pudzianowskiego, złapaliśmy się za głowy. Ma ogromne powiązania ze sportem
  2. Przeliczenie emerytury korzystne nie tylko dla seniorów. Państwo odetnie sobie od każdego 2,3 tys. zł
  3. Sernik od Justyny Żyły. Pyszne ciasto w unikatowym wykonaniu


Wypadek mistrzyni świata. Makabryczna kontuzja

We Włoszech rozpoczęły się mistrzostwa świata w kolarstwie szosowym. Niestety już podczas pierwszego dnia zmagań, wyniki czysto sportowe zostały przyćmione przez fatalny wypadek, jakiego doznała mistrzyni świata z 2019 roku Chloe Dygert Owen. Amerykanka, która podczas jazdy indywidualnej na czas broniła tytułu wypadła z trasy i doznała makabrycznie wyglądającego urazu.

Chloe Dygert Owen do momentu tragicznego wypadku notowała świetny czas i miała szansę na zdobycie drugiego złotego medalu z rzędu na mistrzostwach świata. Niestety 23-latka, która mimo bardzo młodego wieku już ma na koncie wiele sukcesów, nie ukończyła wyścigu.

Warszawski klub potwierdził dramatyczną wiadomość. Nie żyje młody piłkarz, zmarł nagleWarszawski klub potwierdził dramatyczną wiadomość. Nie żyje młody piłkarz, zmarł nagleCzytaj dalej


Chloe Dygert Owen zalana krwią, straszny wypadek

Amerykanka w pewnym momencie zupełnie straciła kontrolę nad rowerem i z ogromnym impetem najpierw uderzyła o barierkę okalającą trasę wyścigu, a potem spadła z wysokiej skarpy. Na nagraniach wideo da się zauważyć, że zawodniczka miała problem z rowerem, co zapewne było przyczyną wypadku. Owen na pomoc od razu ruszyli członkowie amerykańskiej. Jak się okazało, kobieta doznała makabrycznej kontuzji lewego uda, które jest kompletnie rozerwane tuż nad kolanem.

- Jesteśmy w kontakcie z naszymi trenerami i zespołem we Włoszech. Opublikujemy raport o jej stanie zdrowia, gdy tylko uzyskamy absolutnie jasne potwierdzenie - przekazał w mediach społecznościowych Amerykański Związek Kolarski.

Źródło: sport.interia.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wideo - Tragiczny wypadek. Młodzi motocykliści nie mieli żadnych szans w zderzeniu z samochodem
  2. Znalazł gigantyczne gniazdo szerszeni i osłupiał. Dziesiątki tysięcy agresywnych owadów w budynku [wideo]
  3. Ważna wiadomość z ostatniej chwili dla fanów skoków narciarskich. Podjęto bardzo ważną decyzję ws. konkursu
  4. Marta Linkiewicz zrzuciła ubrania i pokazała się tysiącom Polaków w sieci. Wszystko na widoku (FOTO)
  5. Anna Lewandowska prosi wszystkich Polaków o pilną pomoc. Czasu jest coraz mniej, potrzebne są pieniądze
  6. Kultowe sceny z serialu "Ranczo". Widzowie kochają bohaterów do dziś

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News