Wypadek
Twitter
Autor Mateusz Dziubiński - 26 Maja 2020

Kobieta spadła z 2,5 tys. metrów. Wideo z tragicznego wypadku mrozi krew w żyłach (WIDEO)

Wypadek, do jakiego doszło w Chinach, mrozi krew w żyłach. Miłośniczka sportów ekstremalnych zdecydowała się oddać bardzo ryzykowny skok, aby pomóc w nakręceniu dokumentu o tego typu aktywności. Niestety całe przedsięwzięcie zakończyło się tragicznie, a wszystko zarejestrowała kamera. 

Wypadek może przytrafić się przy wykonywaniu nawet najprostszych codziennych obowiązków, nie mówiąc już o uprawianiu sportu. Przekonała się o tym na własnej skórze pewna miłośniczka sportów ekstremalnych. Kobieta pochodząca z Chin zginęła, wykonując bardzo niebezpieczną ewolucję.

Tak mieszka Robert Lewandowski. Apartament w centrum Warszawy ocieka luksusem, ma wszystko (FOTO)Tak mieszka Robert Lewandowski. Apartament w centrum Warszawy ocieka luksusem, ma wszystko (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje trzykrotny mistrz olimpijski. Legenda przegrała z długą i ciężką chorobą
  2. Wideo-Dantejskie sceny na skrzyżowaniu. 18-latek bez uprawnień spowodował tragiczny karambol


Wypadek w Chinach zszokował ludzi na całym świecie

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w Tianmen w Chinach. Grupa miłośników sportów ekstremalnych, a dokładnie wingsuitingu, zdecydowała się zorganizować wspólny skok. Sport ten polega na właśnie skoku z dużej wysokości w specjalnym kombinezonie, który umożliwia szybowanie. Uczestnicy są dodatkowo wyposażeni w spadochrony. Wspólna zabawa zakończyła się fatalnie.

Jedna z uczestniczek wyskoczyła z helikoptera, który osiągnął pułap 2,5 tysiąca metrów nad ziemią. Niestety nie wróciła bezpiecznie na ziemię. Jej spadochron nie otworzył się w odpowiednim momencie, przez co kobieta z ogromnym impetem uderzyła w ziemię i zginęła na miejscu. Poszukiwania jej ciała trwały tydzień, gdyż spadła w trudnym, górzystym terenie.

Wisła Kraków wycofuje zespół z rozgrywek. Wszystko z powodu kryzysuWisła Kraków wycofuje zespół z rozgrywek. Wszystko z powodu kryzysuCzytaj dalej


Kobieta zginęła po upadku z wysokości 2,5 kilometra

Do wypadku doszło 11 maja, ale dopiero po siedmiu dniach udało się odnaleźć zwłoki Chinki. Jak podała “Marca” kobieta była jednym z członków ekipy, która realizowałą dokument na temat wingsuitingu. Do jej kasku przytwierdzono kamerę, która miałą zarejestrować lot. Nie miała przy sobie nadajnika GPS, przez co jej odnalezienie było bardzo utrudnione. Mówi się, że bezpośrednią przyczyną śmierci mogło być zderzenie z drzewem. W sieci pojawiło się wideo, na którym widać moment skoku kobiety z helikoptera.

Źródło: "Marca"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ryanair podjął ostateczną decyzję. Padła data, wszystko już jest jasne
  2. Poważny wypadek na drodze do Gdańska. Ranne dzieci, droga zablokowana
  3. Anna Lewandowska pokazała, jak wygląda jej brzuch po porodzie. Wymowny wpis trenerki (FOTO)
  4. Ten mecz pamięta każdy polski kibic. Nasz zawodnik został absolutnym bohaterem finału (WIDEO)
  5. Bokser bestialsko zamordował swoją partnerkę. Szczegóły zbrodni są zatrważające
  6. Biedronka i Lidl mogą mieć powody do obaw. Konkurencja zmierza do topowej piątki, ma za plecami miliardowy budżet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News