Zbigniew Boniek
youtube.com/canal plus polska
Autor Piotr Mika - 1 Lipca 2020

Zbigniew Boniek znów zabrał głos ws. wyborów. Jego kolejny wpis wywołał burzę

Zbigniew Boniek nie zamierza chować się i odpowiada na krytykę. Wcześniej prezes PZPN opublikował wpis na Twitterze, który oburzył wiele osób, Boniek jednak nie zamierza przepraszać i publikuje kolejny wpis, który na pewno nie załagodzi sytuacji.

Zbigniew Boniek znany jest z tego, że nie kryje swoich poglądów, niekiedy dość kontrowersyjnych. Tym razem prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej wypowiedział się na temat wyborów w sposób, jaki nie spodobał się internautom, o czym pisaliśmy wczoraj. Po fali krytycznych komentarzy, popularny "Zibi" wcale nie zamierza jednak przepraszać.

Mistrzyni świata walczy o życie w szpitalu. Jest w stanie krytycznym, kibice wstrzymali oddechMistrzyni świata walczy o życie w szpitalu. Jest w stanie krytycznym, kibice wstrzymali oddechCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tak mieszka Kamil Stoch. Dom skoczka wygląda jak pałac i jest wart miliony, zachwycająca posiadłość
  2. Pokazała paragon za obiad w Łebie. Może zamknąć usta całym tłumom

Zbigniew Boniek publikuje kolejny wpis i odpowiada krytykom

Przypomnijmy, że Zbigniew Boniek po ogłoszeniu wyniku wyborów postanowił skomentować całe wydarzenie, skupiając się na elektoracie obecnego prezydenta Andrzeja Dudy, który wygrał I turę wyborów uzyskująć 43,5% głosów. - Prezydent Polski dzisiaj może być wybrany głosami ludźmi środowiska wiejskiego, głosami emerytów i ludzi z podstawowym wykształceniem. To chyba trochę dziwne, w tak pięknym i rozwijającym się kraju jak nasza Polska - napisał Zbigniew Boniek na Twitterze.

Wiele osób, zwłaszcza z wymienionych środowisk, poczuło się oburzonych wypowiedzią prezesa i trudno się im dziwić. Upust swojemu niezadowoleniu dali oni w komentarzach, krytykując wpis prezesa PZPN. "Zibi" nie przejął się jednak krytyką i opublikował kolejny wpis na Twitterze, będący bezpośrednią odpowiedzią na komentarze pod wcześniejszym postem.

Reprezentacja Polski rozegrała pierwszy mecz po pandemii. Prawdziwy pogrom, rywalki bez szansReprezentacja Polski rozegrała pierwszy mecz po pandemii. Prawdziwy pogrom, rywalki bez szansCzytaj dalej

"Przytaczanie faktów nie powinno nikogo denerwować"

W kolejnym wpisie Zbigniewa Bońka możemy zobaczyć fragment artykułu z portalu "o2.pl", w którym ukazane są dane z sondażu exit poll IPSOS. Dotyczy on właśnie rozkładu głósów, które na Andrzeja Dudę oddali Polacy. Dane ukazują, że na obecny prezydent najwięszke poparcie ma wśród osób starszy 60+, u których uzyskał on 58,7% popracia, oraz osób z wykształceniem podstawowym (blisko 70% poparcia).

Całość opatrzona jest oczywiście komentarzem Zbigniewa Bońka do podanych informacji. - Przytaczanie faktów nie powinno nikogo denerwować..... prawda? - napisał prezes PZPN. Z tym zdaniem trudno się nie zgodzić, jednak wydaje się, że pierwszy wpis Zbigniewa Bońka nie ukazywał suchych danych, a subiektywną opinię prezesa na temat elektoratu Andrzeja Dudy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zakup tych marek aut lepiej przemyśl dwa razy. Na 100 aut nawet 250 zgłoszonych problemów
  2. Ziemia jest najgorętsza od 6500 lat. Jaki los czeka naszą planetę?
  3. Trener kadry Polski podał się do dymisji. Uznał, że przez ostatnie 2 lata spełnił swój cel
  4. Mecz reprezentacji Polski z Holandią zostanie odwołany? Pojawił się ogromny problem
  5. Jakim samochodem jeździ Robert Lewandowski? Cena jest wprost kosmiczna, wielu może pozazdrościć
  6. WP: Szykuje się segregacja klientów? Prawdopodobnie jeden typ osób będzie mógł wchodzić bez kolejki i ponad limit

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News