Zbigniew Boniek
Piotr Molecki/East News
Autor Mateusz Dziubiński - 1 Października 2020

Zbigniew Boniek został wyśmiany, teraz gęsto się tłumaczy. Prezes PZPN obraził swoich krytyków

Zbigniew Boniek ostatnio nie ma szczęścia do publicznych wypowiedzi. Niedawno na prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej spadła lawina krytyki po jego słowach na temat Polaków głosujących w wyborach prezydenckich, a teraz ponownie musi zmierzyć się z nieprzychylnymi komentarzami kibiców po ostatniej publikacji, w której wypowiedział się na temat znanego trenera. Prezes Boniek postanowił wytłumaczyć się i jednocześnie kolejny raz naraził się opinii publicznej.

Zbigniew Boniek ponownie znalazł się w środku zamieszania w związku z jedną ze swoich wypowiedzi. Prezes PZPN postanowił wytłumaczyć się z niefortunnej wypowiedzi w książce o Jerzym Brzęczku. Swoimi słowami jednak kolejny raz podpadł sympatykom futbolu.

Straszliwa choroba w mgnieniu oka pokonała legendę sportu. Charyzmatyczny zawodnik był uwielbiany przez fanówStraszliwa choroba w mgnieniu oka pokonała legendę sportu. Charyzmatyczny zawodnik był uwielbiany przez fanówCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polskie media podały sensacyjną informację. Robert Lewandowski wybrany najlepszym na świecie, pękamy z dumy
  2. Kredyt sprzed lat umorzony. Klienci PKO BP w końcu wygrali batalie i nie muszą już płacić długu
  3. Nowy gwiazdor Liverpoolu zarażony koronawirusem. Ogromny pech, czeka go dłuższa przerwa


Zbigniew Boniek naraził się kibicom, teraz się tłumaczy

Jednym z najgorętszych tematów w Polsce w ostatnich dniach jest książka o Jerzym Brzęczku autorstwa Małgorzaty Domagalik. Publikacja jeszcze przed oficjalną premierą wzbudziła wiele kontrowersji i podzieliła kibiców. W książce pojawiła się między innymi wypowiedź Zbigniewa Bońka, który zdecydował się ocenić jednego z najlepszych trenerów świata, a dokładnie Juergena Kloppa.

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej stwierdził, że niemiecki szkoleniowiec “jedzie na picu”. Teraz Boniek próbuje wycofać się ze swoich słów. W rozmowie z TVN24.pl szef polskiej piłki postanowił sprostować swoje słowa.

- Powiedziałem, że jest fantastycznym trenerem, zawsze dostaje najlepszych piłkarzy, ale w całokształcie, w sposobie bycia, jedzie trochę na picu - stwierdził prezes Boniek i dodał, że nie chodziło mu o umiejętności czysto szkoleniowe Kloppa, a o styl bycia prezentowany przez Niemca.

- Niektórzy ludzie mają taki styl bycia, że są bardzo wylewni, pozytywni. Klopp w swoim byciu jest pełen uśmiechu, jakbym go spotkał, to z 50 metrów będzie biegł, przytulał się i krzyczał "cześć, Zibi, how are you". Robi świetną atmosferę - tłumaczy.

Bayern Monachium znalazł zastępcę Roberta Lewandowskiego. Wyda za niego prawdziwą fortunęBayern Monachium znalazł zastępcę Roberta Lewandowskiego. Wyda za niego prawdziwą fortunęCzytaj dalej


Prezes PZPN chciał się wytłumaczyć, a znów obraził kibiców

W dalszej części wypowiedzi dla wspomnianego portalu Zbigniew Boniek wypowiedział jednak słowa, z których być może także przyjdzie mu się niedługo tłumaczyć. Szef PZPN stwierdził, że jego wypowiedzi z książki o Jerzym Brzęczku nie zrozumieli jedynie ludzie, którzy “nie mają za dużo pod sufitem”.

- To jest interpretacja ludzi, którzy nie mają za dużo pod sufitem, bo jakby ktoś przeczytał ten wywiad w całości, to nie dość, że go zachwalam, to mówię, że jest fantastyczny - stwierdził “Zibi”. Ciekawe, co kibice myślą o tej wypowiedzi.

Źródło: tvn24.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lamborghini na egzaminie na prawo jazdy. Tak się zdaje w Chojnicach
  2. Mieszkańcy USA przecierają oczy ze zdumienia. Jest wielkości dłoni i spadło z nieba
  3. Jerzy Brzęczek skarży się na Roberta Lewandowskiego. "Wszyscy na mnie patrzyli"
  4. Arkadiusz Milik może trafić do finalisty Ligi Mistrzów. Nagły zwrot w sprawie Polaka
  5. Wybrano nowego polityka, który będzie kierował polskim sportem. Kibice aż złapali się za głowy
  6. Urodziła dziecko w wieku 66 lat. Jak matka z córką wyglądają po 15 latach?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News