Zbigniew Boniek Złota Piłka
YouTube - TVP
Autor Piotr Bernaciak - 1 Grudnia 2019

Robert Lewandowski zostanie wyróżniony na gali Złotej Piłki! Zbigniew Boniek ujawnił ważną informację

Zbigniew Boniek postanowił wyznać ważną informację w wywiadzie. Robert Lewandowski według jego informacji otrzyma prestiżowe wyróżnienie na gali Złotej Piłki. Może to cieszyć wobec pojawienia się złych wiadomości o samej klasyfikacji najlepszego piłkarza świata.

Zbigniew Boniek udzielił wywiadu po wczorajszym losowaniu fazy grupowej Euro 2020. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej miał okazje zabrać głos na temat naszych grupowych rywali oraz tego, co czeka polski futbol w najbliższej przyszłości. Nie zabrakło ważnych słów na temat obecności Roberta Lewandowskiego na gali Złotej Piłki, która będzie miała miejsce już jutro.

Kapitan polskiej reprezentacji wybiera się na galę, bowiem otrzymał nominację do zwycięstwa w klasyfikacji Złotej Piłki. Z naszych informacji wynika, że Polak ostatecznie nie zajmie miejsca w czołowej dziesiątce, jednak Zbigniew Boniek zdradził, że prawdopodobnie niebawem usłyszymy o zupełnie innym wyróżnieniu, które ma otrzymać napastnik Bayernu Monachium.

Wyciekły nieoficjalne wyniki Złotej Piłki. Robert Lewandowski ma prawo być wściekły, absurdalny wybórWyciekły nieoficjalne wyniki Złotej Piłki. Robert Lewandowski ma prawo być wściekły, absurdalny wybórCzytaj dalej

Zbigniew Boniek ujawnił ważną wiadomość

- To, że jest genialny, znakomity i lepszy od innych, to wszyscy wiemy. Ale moim zdaniem powinien to potwierdzić trofeami. W tym roku w ramach jakiejś nowości Robert bardziej zasłużył na tę nagrodę. Jest w świetnej formie. Nie wiem czy jest drugi, czy jest trzeci. Takich informacji nie mam - stwierdził Zbigniew Boniek na wieść o tym, że to Leo Messi prawdopodobnie sięgnie po Złotą Piłkę.

Nie oznacza to jednak, że Robert Lewandowski nie zostanie w żaden sposób wyróżniony na samej gali. Dowiadujemy się, że wybrał się on na ceremonię, bowiem ma zostać nagrodzony miejscem w najlepszej jedenastce 2019 roku. Takie informacje ujawnił zresztą sam Zbigniew Boniek, potwierdzając, że prawdopodobnie tak właśnie się stanie już jutro.

Zbigniew Boniek przekazuje dobre wieści

- Myślę, że chyba na pewno będzie w jedenastce roku. Bardzo dobrze. Takie wyróżnienie też Roberta wzmocni, cieszę się, że mamy takiego piłkarza, który reprezentuje po latach polską piłkę na tak wielkim forum - dodał Zbigniew Boniek.

Sam Lewandowski twierdził, że zaproszenia na galę dostaje co roku, ale tym razem zwyczajnie postanowił z niego skorzystać, gdyż nigdy tego nie robił. Czekamy na pozytywne informacje podczas jutrzejszej gali.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielka niespodzianka w tabeli Ekstraklasy. Mamy nowego lidera, pokonał mistrza kraju
  2. PZPN potwierdził dwa mecze towarzyskie kadry. Wiemy, z kim zagramy przed Euro 2020
  3. Wymowna reakcja Jerzego Brzęczka na losowanie Euro 2020. Selekcjoner skomentował rywali
  4. Wiadomo, w jakich miastach reprezentacja Polski zagra na Euro. Gratka dla kibiców
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News