Zbigniew Boniek dom
youtube.com/canal_+
Autor Piotr Bernaciak - 3 Grudnia 2020

Zbigniew Boniek pławi się w luksusach. Pokazał swój dom, wszyscy patrzyli tylko na jedną rzecz

Zbigniew Boniek należy do najbardziej znanych osób w polskim futbolu. Słynny piłkarz sprzed lat pokazał wszystkim fanom wystrój swojego domu na nadchodzące święta. Jeden szczegół zwrócił uwagę wszystkich, a prezes był wyjątkowo dumny.

  • Zbigniew Boniek pokazał fanom swój dom
  • Nie da się ukryć, że wystrój świąteczny posiadłości prezesa wygląda bardzo efektownie
  • Jego wpis wywołał głośne dyskusje w sieci

Zbigniew Boniek od lat pełni funkcję prezesa PZPN, a jego druga kadencja została dodatkowo wydłużona w związku z pandemią. Nowego prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej poznamy więc najwcześniej w przyszłym roku.

Były legendarny piłkarz nie stroni od mediów społecznościowych, dzięki czemu fani mogą poznać wiele ciekawych wydarzeń z jego życia. Tym razem były zawodnik m.in. Romy i Juventusu pochwalił się wystrojem swojego domu.

Wielu fanów zwróciło uwagę na bogactwo, które można zobaczyć na fotografii, ich uwadze nie uszedł również jeden szczegół.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Ile zarabia Piotr Żyła? Zarobki zadziwiły kibiców, wcale nie jest tak dobrze, jak wszyscy myśleliIle zarabia Piotr Żyła? Zarobki zadziwiły kibiców, wcale nie jest tak dobrze, jak wszyscy myśleliCzytaj dalej

Zbigniew Boniek pokazał swój dom Polakom

Zbigniew Boniek cieszy się ogromnym zainteresowaniem Polaków i niemalże każdy jego krok jest szeroko komentowany w sieci. Chodzi nawet o rzeczy tak błahe, jak zdjęcie przedstawiające dom prezesa PZPN.

Tym razem zdecydował się on pokazać wystrój swojego wnętrza przygotowanego na nadchodzące święta Bożego Narodzenia. Polacy mogli zobaczyć choinkę prezesa, która wyjątkowo skupiła ich uwagę. Nie spodobała się jednak każdemu.

Wielu zarzucało Bońkowi, że choinka wygląda "licho", a niektórzy sugerowali nawet, że jest ona pozostałością z zeszłego roku. Zbigniew Boniek nie usunął swojego wpisu i nie odpowiedział na komentarze hejterów.

- Niech się Pan lepiej przyzna, że jeszcze Pan nie wyniósł - pisze jeden z internautów na Twitterze.

TVP potwierdziło najważniejszą informację. Wojnarowski: Wymiana gwiazd stała się faktemTVP potwierdziło najważniejszą informację. Wojnarowski: Wymiana gwiazd stała się faktemCzytaj dalej

Zbigniew Boniek chwali się swoim domem

Trzeba jednak przyznać, że wystrój świąteczny domu Zbigniewa Bońka wygląda bardzo efektownie. Widać, że prezes PZPN włożył w jego przygotowanie bardzo wiele wysiłku, jednak nie spodobało się to każdemu.

ZOBACZ DOM ZBIGNIEWA BOŃKA:

Zbigniew BOniek dom

Zobacz także w naszych serwisach:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News