Zbigniew Boniek
Canal+
Autor Piotr Bernaciak - 4 Października 2020

Zbigniew Boniek. Szanujecie prezesa PZPN?

Zbigniew Boniek od kilku lat pełni funkcję prezesa PZPN, a przez ten czas polski futbol uległ gigatycznym przemianom. Mimo wszystko nie wszyscy oceniają go pozytywnie.

Zbigniew Boniek mimo wszystko nie może być w pełni spełniony w związku ze swoją kadencją w roli prezesa PZPN. W polskiej piłce nożnej przez ostatnie osiem lat zmieniło się właściwie wszystko, ale sam wizerunek Zbigniewa Bońka uległ sporej zmianie. Wiele osób zaczęło reagować na niezrozumiałe wypowiedzi byłego znakomitego piłkarza i dziwne wpisy w mediach społecznościowych, po których nie zawsze było wiadomo o co chodzi.

Prezes PZPN pełni swoją funkcję od 2012 roku i trzeba mimo wszystko przyznać, że jest znacznie lepszym prezesem od Grzegorza Laty. To właśnie podczas rządów Bońka polska reprezentacja znów zaczęła grać dobrze, dzięki czemu kibice znów oglądają ją z radością. Pojawiają się jednak tacy, którzy zauważają, że zatrudnianie Jerzego Brzęczka nie jest zbyt dobrym pomysłem, a przecież jego autorem jest właśnie Boniek.

Dwie kadencje Zbigniewa Bońka wypadałoby ocenić pozytywnie, ale mimo wszystko zdarzały się sytuacje, gdy nawet najbliżsi współpracownicy Zbigniewa Bońka nie wiedzieli, o co mu chodzi. Były kadrowicz swoimi rządami przysporzył sobie zarówno zwolenników, jak i przeciwników.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News