Zbigniew Boniek
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News
Autor Mateusz Dziubiński - 5 Sierpnia 2020

Dziennikarz opublikował pismo od Zbigniewa Bońka. W sieci zawrzało

Zbigniew Boniek w ostatnich tygodniach wdał się w spór ze znanym dziennikarzem śledczym Piotrem Nisztorem, który postanowił przyjrzeć się działaniom obecnego prezesa PZPN. Panowie do tej pory ograniczali się do potyczek słownych na łamach mediów społecznościowych, jednak jak się okazuje, sprawa jest znacznie poważniejsza. Szef polskiej piłki wysłał do dziennikarza oficjalne pismo, na które ten szybko zareagował i pokazał je internautom.

Zbigniew Boniek postanowił w zdecydowany sposób zareagować na poczynania dziennikarza śledczego Piotra Nisztora, który w ostatnich tygodniach kilkakrotnie pisał o działaniach prezesa PZPN. Boniek wystosował oficjalne pismo, które dziennikarz postanowił opublikować w internecie.

Marta Linkiewicz odkryła całe ciało i pokazała je na Instagramie. Zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Marta Linkiewicz odkryła całe ciało i pokazała je na Instagramie. Zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Marta Linkiewicz odkryła całe ciało i pokazała je na Instagramie. Zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  2. Byli na wakacjach nad polskim morzem. Wrócili do domu i zaczęli zarażać wirusem


Zbigniew Boniek odpowiada na ataki dzienniakarza


W ostatnich tygodniach głośno jest o konflikcie pomiędzy prezesem Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniewem Bońkiem a dziennikarzem śledczym Piotrem Nisztorem. Dziennikarz zdecydował się wziąć pod lupę poczynania Bońka na fotelu szefa PZPN i już nie raz pytał byłego piłkarza o nurtujące go kwestie. Szef polskiej piłki długo pozostawał obojętny na zaczepki dziennikarza, jednak zmieniło się to po jednym z wpisów na Twitterze.

Nisztor zarzucił w nim Bońkowi oraz PZPN, że ufundowali jednemu z parlamentarzystów pobyt we Francji podczas mistrzostw Europy. Dziennikarz domagał się również odpowiedzi na temat rzekomego konta Zbigniewa Bońka w szwajcarskim banku, czy też koneksji z zagranicznymi biznesmenami. Prezes postanowił wreszcie zareagować na działania Nisztora i przy pomocy prawników, wystosował do niego oficjalne pismo.

Wielu Polaków w żałobie. Potwierdziły się druzgocące informacje, nie żyje legenda polskiego sportuWielu Polaków w żałobie. Potwierdziły się druzgocące informacje, nie żyje legenda polskiego sportuCzytaj dalej


Dziennikarz opublikował pismo od prezesa PZPN

- Szukam dobrego, twardego adwokata. Mówi rzeczy totalnie z kosmosu i jeszcze oczekuje odpowiedzi... pewnych rzeczy się nie zostawia - napisał Boniek na Twitterze po jednym z kolejnych “ataków” dziennikarza. Jak się okazało, Boniek znalazł już odpowiedniego przedstawiciela, który w jego imieniu wystosował do Piotra Nisztora oficjalne pismo o zaprzestanie swoich działań. Dokument nie zrobił na dziennikarzu wrażenia.

- Szanowny Panie Prezesie, naprawdę Pan myśli, że pismo mecenasa Ślusarka mnie zastraszy? Nie jest Pan żadną świętą krową, ale szefem największego związku sportowego w Polsce, finansowanego przez państwo i spółki kontrolowane przez Skarb Państwa. Dobrego wieczoru - napisał w odpowiedzi Nisztor. Można zatem się spodziewać, że nie jest to koniec głośnego konfliktu.

Źródło: Sport.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Sąsiad Polski z przerażeniem patrzy na sytuację nad Wisłą. Rozważają decyzję o przymusowej kwarantannie dla Polaków
  2. Pałac wybudowany na ogromnej skale z magmy. Sigiriya robi niesamowite wrażenie
  3. Wielu Polaków w żałobie. Potwierdziły się druzgocące informacje, nie żyje legenda polskiego sportu
  4. Artur Boruc wprawił kibiców w osłupienie w centrum Warszawy. Został przyłapany, nie pozbył się nałogu
  5. Cristiano Ronaldo myślał o odejściu z Juventusu. Był poirytowany poziomem kolegów
  6. Kierowco, miej się na baczności. To w tych miejscach policja łapie na potęge

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News