Zbigniew Boniek
EAST NEWS
Autor Mateusz Dziubiński - 8 Września 2020

Totalna kompromitacja Zbigniewa Bońka na oczach tysięcy Polaków. Opadły nam szczęki, brak słów

Zbigniew Boniek znany jest z tego, że uwielbia wykorzystywać moc mediów społecznościowych, by wyrazić swoje zdanie na aktualne tematy piłkarskie, ale i społeczno-polityczne. Jakiś czas temu prezes PZPN mocno naraził się setkom tysięcy Polaków swoją wypowiedzią na temat wyborów prezydenckich i osób w nich głosujących. Teraz szef polskiej piłki odniósł się do tamtych słów i zupełnie skompromitował się na antenie znanego radia. Trudno wręcz uwierzyć w wypowiedż Bońka. 

Zbigniew Boniek został zapytany przez dziennikarza RMF FM o swoją kontrowersyjną wypowiedź dotyczącą wyborów prezydenckich, która sugerowała, że o wyborze prezydenta decydują ludzie niewykształceni. Prezes PZPN próbował w kuriozalny sposób wytłumaczyć swoje słowa, czym zdaniem Polaków skompromitował się do reszty.

Adam Małysz zobaczył Justynę Żyłę bez ubrań? Komentarz mistrza rozbraja, co na to Piotr?Adam Małysz zobaczył Justynę Żyłę bez ubrań? Komentarz mistrza rozbraja, co na to Piotr?Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kamil Glik szczerze przed meczem z Bośniakami: "Czeka nas ciężka przeprawa"
  2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone


Zbigniew Boniek skompromitował się swoją wypowiedzią

Kilka tygodni temu w Polsce odbyły się wybory prezydenckie, w których Andrzej Duda pokonał w drugiej turze Rafała Trzaskowskiego. Świeżo po ogłoszeniu wyników pierwszej tury wyborów, głos zabrał prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek. Szef polskiej piłki w swoim stylu opublikował post na Twitterze, który zdecydowanie nie spodobał się wielu Polakom.

- Prezydent Polski dzisiaj może być wybrany głosami ludźmi środowiska wiejskiego, głosami emerytów i ludzi z podstawowym wykształceniem. To chyba trochę dziwne w tak pięknym i rozwijającym się kraju jak nasza Polska - napisał Boniek, czym naraził się na ogromną krytykę ze strony rodaków. Mimo że od afery minęło już trochę czasu, ponownie wzbudza ona poruszenie w internecie.

Tak wygląda dom Anny Lewandowskiej. Nieprawdopodobne widoki, bogactwo, które może się wyłącznie śnićTak wygląda dom Anny Lewandowskiej. Nieprawdopodobne widoki, bogactwo, które może się wyłącznie śnićCzytaj dalej


Prezes PZPN kuriozalnie tłumaczy się z wypowiedzi o Polakach

Wszystko za sprawą ponownej wypowiedzi Zbigniewa Bońka, której udzielił w rozmowie z dziennikarzem RMF FM Robertem Mazurkiem. Mazurek zapytał prezesa PZPN o niefortunna wypowiedź sprzed kilku tygodni, na co ten odpowiedział kuriozalnym wręcz tłumaczeniem. Boniek stwierdził, że nie były to jego słowa, a jedynie przepisał je z gazety.

- Przecież to jest prawda. Ja panu powiem. To nie jest moje zdanie. To jest zdanie, które ja przepisałem z gazety. - stwierdził Zbigniew Boniek. W takie tłumaczenie trudno uwierzyć użytkownikom sieci, którzy po raz kolejny nie zostawili suchej nitki na szefie PZPN.

Źródło: Sport.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Większość Polaków nawet nie wie, że musi go zapłacić. A teraz podatek będzie jeszcze wyższy
  2. Ziemia ma tak naprawdę 16 lat. Astronomowie potwierdzają
  3. Arkadiusz Milik pod ścianą. Mieli być giganci, a będzie średniak?
  4. Nie milkną echa porażki z Holandią. Legenda bez ogródek o reprezentacji
  5. Kamil Glik szczerze przed meczem z Bośniakami: "Czeka nas ciężka przeprawa"
  6. Bezdomny trafił do szpitala. Wkrótce lekarze zorientowali się, że mężczyzna nie jest sam

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News