Zbigniew Boniek PZPN
YouTube
Autor Piotr Bernaciak - 10 Grudnia 2019

Zbigniew Boniek odpiera zarzuty dziennikarzy. Kibice wyśmiewają prezesa PZPN

Zbigniew Boniek spotkał się z głosami krytyki po ujawnieniu informacji, jakoby miał nie skontaktować się z Leo Beenhakkerem w sprawie gali PZPN. W internecie pojawiło się mnóstwo memów i głosów krytyki.

Zbigniew Boniek był jednym z organizatorów gali PZPN, w trakcie której ogłoszono między innymi członków jedenastki stulecia polskiego związku piłkarskiego. Wydarzenie zostało zorganizowane z okazji setnej rocznicy narodzin profesjonalnego futbolu w naszym kraju. Niestety, po uroczystości odkrywane są kolejne wpadki popełnione przy jej organizacji, które nie spodobały się kibicom.

Dowiedzieliśmy się bowiem, że zaproszenia na galę nie otrzymało kilka osób zasłużonych dla polskiego futbolu. Wśród nich znalazł się choćby Bogusław Kaczmarek, znany trener wielu polskich klubów, ale również Leo Beenhakker, trener naszej drużyny narodowej sprzed dziesięciu lat. Ta sytuacja wywołała spore oburzenie wśród polskich fanów, na co odpowiedział Zbigniew Boniek.

Nie żyje były polski piłkarz. Zdobywał pierwsze tytuły mistrzowskie w historii legendarnego klubuNie żyje były polski piłkarz. Zdobywał pierwsze tytuły mistrzowskie w historii legendarnego klubuCzytaj dalej

Zbigniew Boniek odpiera zarzuty kibiców

O sytuacji wspomniał dziennikarz Wirtualnej Polski Marek Wawrzynowski, który zwrócił uwagę na fakt, że Zbigniew Boniek nawet nie próbował kontaktować się z Leo Beenhakkerem, co miało wyjątkowo rozwścieczyć emerytowanego trenera z Holandii. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej stwierdził, że może opublikować na Twitterze bilingi rozmów ze swojego telefonu, jednak ostatecznie tego nie zrobił.

Cała kłótnia bardzo rozbawiła internautów, którzy po fali śmiechu zaczęli przyznawać, że tego typu zachowanie nie przystoi osobie będącej w praktyce najważniejszą osobą w polskim futbolu. Mimo wszystko jednak wygląda na to, że Beenhakker rzeczywiście nie otrzymał swojego zaproszenia na prestiżową imprezę, na której poza ludźmi polskiej piłki znajdowała się śmietanka światowego futbolu.

Zbigniew Boniek krytykowany przez kibiców

- Jaki Leo miałby mieć interes w tym, żeby kłamać publicznie? Skoro nie otrzymał zaproszenia i nie pojawił się na gali, to po co miałby oskarżać Bońka bezpodstawnie? Coś w tym musi być... - pisze jeden z kibiców na Twitterze.

To tylko jeden z tego typu głosów. Wielu fanów zaczęło głośno krytykować Bońka za jego działanie, jednak nie przyniosło to żadnego skutku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jeden z najlepszych trenerów świata opuści swój klub? Rozpoczęto poszukiwania następcy
  2. Ile kosztuje Neymar? Wyceniany jest na prawdziwą fortunę
  3. Anna Lewandowska podzieliła się przepisem na "lecznicze mleko". Dzięki niemu Robert jest w najlepszej formie
  4. Ancelotti jeszcze dzisiaj zostanie zwolniony? Włoskie media znają już następcę
  5. Stadion polskiego klubu ma zostać zamknięty. Wszystko przez zachowanie kibiców
  6. TVP przekazało najgorsze wiadomości. Nie żyje uwielbiany przez miliony sportowiec, przegrał walkę z chorobą
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News