Zbigniew Boniek
Piotr Molecki/East News
Autor Bartosz Goluch - 11 Kwietnia 2020

Żart Zbigniewa Bońka rozwścieczył internautów. "Niech pan to powie rodzinom zmarłych"

Zbigniew Boniek po raz kolejny "narozrabiał" na Twitterze. Słynący z ciętego języka i dosadnego poczucia humoru prezes PZPN pozwolił sobie na żart z koronawirusa. Zdecydowanej większości internautów nie było jednak do śmiechu.

Boniek w czasie epidemii koronawirusa stara się zachować dobry humor i pozytywne nastawienie. Bierze udział w rozmaitych akcjach charytatywnych i rzuca piłkarskie wyzwania rodakom. Aktywność prezesa PZPN nie wszystkim przypada jednak do gustu, zwłaszcza gdy ten zaczna stroić sobie żarty z epidemii.

Robert Lewandowski pokonał Cristiano Ronaldo. Polak dołączył do elitarnego gronaRobert Lewandowski pokonał Cristiano Ronaldo. Polak dołączył do elitarnego gronaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Legia Warszawa już jutro rozegra mecz. Fantastyczna i jednocześnie zaskakująca wiadomość
  2. Jest prosty sposób na ograniczenie ryzyka zarażenia bliskich w Wielkanoc. Wiele osób o nim zapomina

Zbigniew Boniek przesadził? Na Twitterze zawrzało

Tym razem na swoim profilu Boniek opublikował krótki, żartobliwy wpis, dotyczący koronawirusa. "Zastanawiałem się co to jest/znaczy choroba współistniejąca? Odkryłem - być żonaty" - czytamy na profilu prezesa PZPN.

Pod postem zaroiło się od nieorzychylnych komentarzy. "Ani to śmieszne, ani mądre. Żenada panie prezesie" - pisze jeden z użytkowników Twittera. "Niech Pan opowie ten żarcik rodzinom, które straciły bliskich przez ostatnie 24 godziny" - dodaje kolejny. "Chorobą współistniejącą polskiego sportu jest PZPN" - kwituje złośliwie inny.

Robert Lewandowski nie przestaje pomagać polskim szpitalom. Kolejna wspaniała inicjatwaRobert Lewandowski nie przestaje pomagać polskim szpitalom. Kolejna wspaniała inicjatwaCzytaj dalej

Czym jest choroba współistniejąca?

W ostatnich tygodniach sporo słyszymy o koronawirusie i "chorobach współistniejących". Tym mianem nazywamy wszelkie przypadłości, które osłabiają możliwości obronne organizmu. COVID-19 jest bowiem najgroźniejszy dla osób o kiepskim stanie zdrowia oraz w podeszłym wieku. U większości młodych osób koronawirus nie powoduje zagrożenia życia, jednak w przypadku wspomnianych przypadłości, również je może spotkać najgorsze.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bardzo ważne słowa szefa WHO. Chodzi o znoszenie ograniczeń i restrykcji
  2. Do której będą otwarte sklepy w Wielką Sobotę? Godziny otwarcia marketów
  3. Oficjalnie: trener Zielińskiego zabrał głos ws. transferu. Nie pozostawił żadnych wątpliwości
  4. Najpiękniejsza gwiazda sportu podała publicznie swój numer telefonu. Fani są zachwyceni
  5. Leo Messi zabrał głos w sprawie transferu. Zadziwiająca deklaracja piłkarza Barcelony
  6. Sąsiad Polski zamyka sklepy. Otwarte stacje benzynowe, ale obsłużą tylko wybranych

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News