Zbigniew Boniek
Youtube
Autor Mateusz Dziubiński - 11 Maja 2020

Zbigniew Boniek zaatakował partię rządzącą. Jeden pomysł wzbudził jego gniew i wściekłość

Zbigniew Boniek postanowił zabrać głos w sprawie aktualnej sytuacji w naszym kraju. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej nie jest zadowolony z tego, co obserwuje w mediach ma temat działań partii rządzącej. Skrytykował planowane przez polityków zmiany.

Zbigniew Boniek słynie ze zdecydowanych wypowiedzi. Szef polskiej piłki tym razem nie ograniczył się do oceny środowiska piłkarskiego, a zabrał głos na temat podjętych przez partię rządzącą działań. Prezesowi PZPN nie podoba się pomysł o zmianie formy wyborów prezydenckich.

Justyna Żyła próbowała ukryć całą prawdę. Tajemnica wyszła na jaw. Jest związana z MałyszemJustyna Żyła próbowała ukryć całą prawdę. Tajemnica wyszła na jaw. Jest związana z MałyszemCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski ujawnił dramatyczną prawdę. Anna Lewandowska walczyła o życie, nikt nawet nie wiedział
  2. Czy diesel to olej napędowy? Wielu się myli


Zbigniew Boniek skrytykował pomysł partii rządzącej

Pandemia koronawirusa sprawiła, że w kraju wstrzymano organizację wszelkich imprez sportowych. Pod koniec maja przy zachowaniu szczególnych środków ostrożności do rozgrywania spotkań ma wrócić piłkarska Ekstraklasa. Władze polskiej piłki w porozumieniu z polskim rządem wykonały szereg przygotowań, by ponowne rozgrywanie meczów było możliwe jak najszybciej.

Nie wszystkie decyzje władz naszego państwa podobają się jednak szefowi polskiej piłki. Z uwagi na wciąż panujące zagrożenie epidemiczne, wybory prezydenckie, które miały odbyć się 10 maja, nie doszły do skutku. Pojawił się plan przeprowadzenia ich w formie korespondencyjnej. Każdy z wyborców miałby otrzymać pocztą kartę do głosowania. Zbigniew Boniek postanowił zabrać głos na temat tego pomysłu partii rządzącej.

Mało kto wie, jak wygląda siostra Roberta Lewandowskiego. Jest piękną kobietą, ale stroni od świata gwiazd (FOTO)Mało kto wie, jak wygląda siostra Roberta Lewandowskiego. Jest piękną kobietą, ale stroni od świata gwiazd (FOTO)Czytaj dalej


Prezes PZPN jest przeciwny wyborom korespondencyjnym

Dyskusja nad formą przeprowadzenia wyborów w ostatnich dniach zepchnęła na dalszy plan nawet informacje o wciąż przecież panującej w Polsce epidemii koronawirusa. Zdaniem prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej przeprowadzenie głosowania w formie zaproponowanej przez rząd to zły pomysł.

- Słuchałem pana Sylwestra Marciniaka, przewodniczącego PKW i jako przeciętny, niezaangażowany politycznie Polak mówię wprost - wybory korespondencyjne to korupcja i bałagan, nie jesteśmy na to gotowi. Nie mówię tego w interesie nikogo, po prostu tak uważam - napisał na Twitterze Boniek.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Chiny zablokowały całe miasto przez koronawirusa. Nagły powrót, najwyższy stopień zagrożenia
  2. Śmiertelny wypadek na Mazowszu. Nie żyje młody motocyklista
  3. Mariusz Pudzianowski wyzwał na pojedynek jednego z najsilniejszych ludzi świata. "Jestem gotowy"
  4. Kolejny Polak w Napoli? Włosi zainteresowani młodą gwiazdą Ekstraklasy
  5. Anna Lewandowska opublikowała kuszące zdjęcie. Pokazała dużo więcej niż zwykle (FOTO)
  6. Polacy ruszyli po gotówkę. Padł rekord

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News