Zbigniew Boniek Twitter zdjęcie
Twitter - Zbigniew Boniek
Autor Piotr Bernaciak - 11 Czerwca 2020

Zbigniew Boniek pokazał swoje nieznane zdjęcie sprzed 38 lat. Zmienił się nie do poznania (FOTO)

Zbigniew Boniek postanowił pokazać dziś na Twitterze polskim kibicom część zbiorów ze swojej prywatnej kolekcji. Nie da się ukryć, że na wielu z nich wygląda zupełnie inaczej. Fotografia sprzed 38 lat cieszyła się wyjątkowo dużym zainteresowaniem fanów.

Zbigniew Boniek przez lata zdążył pokazać, że jest wielkim fanem korzystania z mediów społecznościowych. Jeszcze przed początkiem swojej kadencji jako prezes PZPN był on aktywny na Twitterze, gdzie regularnie dzieli się swoimi opiniami na różne sprawy oraz ogłasza ważne nowiny dla polskich kibiców. Tym razem wzięło go jednak na wspomnienia i postanowił przypomnieć wydarzenie sprzed lat.

Opublikowana przez niego fotografia niemal od razu zaczęła cieszyć się gigantycznym zainteresowaniem fanów, którzy zwrócili uwagę na to, jak wyglądał młodszy Zbigniew Boniek. Nie można ukryć, że wiele lat temu wyglądał on inaczej, przede wszystkim młodziej, jednak nadal podobieństwo jest bardzo zauważalne.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Sławomir Peszko bliski sensacyjnego transferu. Nie tak dawno grał w reprezentacji, dzisiaj chce do okręgówki
  2. Doczekaliśmy się, jest przełomowa decyzja PKP. Ogromna zmiana już wkrótce
Niestety, potwierdził się najczarniejszy scenariusz. Nie żyje Jerzy Zarychta, przez lata był idolem wielu PolakówNiestety, potwierdził się najczarniejszy scenariusz. Nie żyje Jerzy Zarychta, przez lata był idolem wielu PolakówCzytaj dalej

Zbigniew Boniek udostępnił zdjęcie sprzed 38 lat

Zbigniew Boniek zamieścił dziś kilka fotografii przedstawiających wydarzenia z jego życia. Na jednej z nich mogliśmy zobaczyć go biesiadującego w towarzystwie najbardziej znanych polskich dziennikarzy, z Tomaszem Smokowskim na czele. Najciekawsza okazała się jednak fotografia sprzed 38 lat, bowiem dotyczy najbardziej odległych lat z życia prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Zamieścił on zdjęcie swojego dyplomu magisterskiego ze studiów na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Skończył je z wynikiem dobrym niemal dokładnie 38 lat temu. Widzimy również dołączoną do dokumentu fotografię Bońka z czasów, gdy był on jeszcze piłkarzem. Nie da się ukryć, że choć podobieństwo jest duże, to mimo wszystko młodsi kibice nie mieli do czynienia z wieloma zdjęciami Zbigniewa Bońka z tamtych lat.

Kiedy dowiedzieliśmy się, z kim spokrewniony jest Adam Małysz, odebrało nam mowę. Nazwisko budzi wielkie emocjeKiedy dowiedzieliśmy się, z kim spokrewniony jest Adam Małysz, odebrało nam mowę. Nazwisko budzi wielkie emocjeCzytaj dalej

Zbigniew Boniek podzielił się zdjęciem sprzed lat

ZOBACZ ZDJĘCIE ZBIGNIEWA BOŃKA SPRZED 38 LAT:

Zbigniew Boniek dyplom

źródło: Twitter - Zbigniew Boniek

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Aż 3 banki ostrzegają klientów przez trudnościami z dostępem do pieniędzy. Lepiej przygotuj gotówkę
  2. Nowa rządowa aplikacja. Minister chce żeby zainstalował ją każdy Polak
  3. Radosław Majdan wzruszył fanów do łez. Pokazał zdjęcie Małgorzaty Rozenek ze szpitala. Ich dziecko jest przesłodkie (FOTO)
  4. Kibic nie mógł obejrzeć meczu, więc wynajął dźwig i stanął nad trybunami. Niesamowite sceny w Ekstraklasie
  5. Mario Balotelli zakończy karierę piłkarską? Znany ekspert nie ma wątpliwości. Te słowa mogą oznaczać koniec
  6. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News