Zbigniew Boniek Jerzy Brzęczek
TVP
Autor Piotr Bernaciak - 11 Września 2020

Zbigniew Boniek przerwał milczenie. Wypowiedział się o zwolnieniu Brzęczka przed tysiącami Polaków

Zbigniew Boniek jako sternik polskiego futbolu w roli prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej decyduje o sztabie reprezentacji Polski. Wiele osób domagało się zwolnienia Jerzego Brzęczka, jednak wypowiedzi na ten temat doczekaliśmy się dopiero teraz. Były piłkarz ma zdecydowane stanowisko w tej sprawie.

Zbigniew Boniek od lat jest jedną z najważniejszych postaci w polskim futbolu. Nawet gdy nie pracował w PZPN, to liczył się jako ekspert praktycznie we wszystkich sprawach związanych z polskim futbolem. Teraz dobiega końca jego długa kadencja w roli prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej i to nadal on może decydować o tym, kto będzie pełnił funkcję trenera reprezentacji Polski.

Po długim milczeniu na temat pracy Jerzego Brzęczka Zbigniew Boniek zdecydował się w końcu wypowiedzieć na temat tego, jak ocenia pracę byłego reprezentanta na stanowisku selekcjonera. Fani domagali się jasnej deklaracji na temat tego, czy trener pożegna się ze swoją pracą. Stanowisko Zbigniewa Bońka rozwiało wszelkie wątpliwości w tej sprawie.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Znęcał się nad nią ojciec, mieszka w kontenerze bez wody. Kibice pomogli polskiej lekkoatletce
  2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone
Robert Kubica wraca do Formuły 1. Przekazał informację, na którą czekali wszyscyRobert Kubica wraca do Formuły 1. Przekazał informację, na którą czekali wszyscyCzytaj dalej

Zbigniew Boniek nie ma wątpliwości

Ostatnie mecze reprezentacji Polski z pewnością nie były wizytówką sztabu Jerzego Brzęczka. Po fatalnym starciu z Holandią przyszło wymęczone zwycięstwo z Bośnią i Hercegowiną, po którym mimo wszystko nie brakowało krytyki pod adresem selekcjonera. Zbigniew Boniek nabrał jednak wody w usta, a na komentarz zdecydował się dopiero teraz, po zakończeniu zgrupowania kadry.

- Na razie możemy narzekać na styl, ale każde postawione zadanie Jurek wykonał. Jak ja bym był pewien, że zamiast Brzęczka powinien być selekcjoner X, to bym się zastanawiał. Ale dziś uważam, że nie ma takiej potrzeby i jest dobrze tak jak jest. Nerwowe ruchy po dwóch meczach? Niech pan da spokój. Chciałbym, żeby w klubach prezesi byli tak cierpliwi wobec szkoleniowców, którzy co do jednego wypełniają postawione przed nimi zadania. Media mogą zwalniać trenera Brzęczka, ja nie widzę takiej potrzeby. I nie muszę go uspokajać. Gdybym miał wątpliwości, że sobie nie poradzi - jak mężczyzna - wziąłbym go na rozmowę i podjął odpowiednie kroki - powiedział Zbigniew Boniek w rozmowie z Przeglądem Sportowym.

Czesław Michniewicz zdecydowanie odpowiedział Jerzemu Brzęczkowi. Selekcjoner zabrał mu ważnych piłkarzyCzesław Michniewicz zdecydowanie odpowiedział Jerzemu Brzęczkowi. Selekcjoner zabrał mu ważnych piłkarzyCzytaj dalej

Zbigniew Boniek zajął jasne stanowisko

Wygląda więc na to, że kibice, którzy domagają się natychmiastowego pożegnania Jerzego Brzęczka nie doczekają się zmian w najbliższej przyszłości. Zbigniew Boniek jasno wskazuje na to, że selekcjoner ma u niego kredyt zaufania i nie zmieni się to w najbliższej przyszłości.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mieszkasz w bloku? Przygotuj się na nową opłatę, raczej jej nie unikniesz
  2. Amerykanie testują nową potężną broń. Cały świat drży w posadach
  3. Już dzisiaj może dojść do prawdziwego hitu transferowego. Legia Warszawa sprowadza prawdziwą gwiazdę
  4. Gigantyczny skandal w Lidze Mistrzów. Miało dojść do wielkiego fałszerstwa, klub czuje się oszukany
  5. Była oficjalna oferta za Messiego. Wyciekły dokumenty, bajońskie sumy dla Argentyńczyka
  6. ZUS przygotował prezent dla emerytów, chociaż wielu o nim nie pamięta. Możesz zyskać dużo więcej pieniędzy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News