Zbigniew Boniek Iga Świątek Roland Garros
YouTube - newonce radio
Autor Piotr Bernaciak - 11 Października 2020

Zbigniew Boniek doprowadził tysiące Polaków do furii. W trakcie meczu Świątek zabrał głos, kibicom opadły szczęki

Zbigniew Boniek nie pozostawał obojętny wobec wielkiego sukcesu Igi Świątek. Gdy Polka wygrywała turniej wielkoszlemowy, prezes PZPN komentował jej mecz na Twitterze. Jego słowa rozwścieczyły jednak wielu kibiców.

Zbigniew Boniek regularnie zabiera głos na Twitterze, wypowiadając się nie tylko na tematy piłkarskie. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej aktywnie dyskutuje również między innymi o polityce lub o innych dyscyplinach sportowych. Jego opinie nie zawsze cieszą się jednak poparciem ze strony kibiców sportu z naszego kraju. Wczoraj przekonaliśmy się o tym po raz kolejny, gdy Iga Świątek zaliczyła wielkie zwycięstwo.

Jeszcze przed zakończeniem meczu z Sofią Kenin głos zabrał właśnie Zbigniew Boniek, który oburzył tysiące Polaków swoją opinią na temat przepisów gry w tenisa. Jego słowa nie spotkały się z powszechnym zrozumieniem, a wiele osób zdobyło się nawet na dyskusje z byłym legendarnym piłkarzem.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Iga Świątek poruszyła nas do granic. Tuż po finale Rolanda Garrosa zrobiła coś pięknego, łzy same cisną się do oczu
  2. Nikt Ci nie przypomni, a opłata 125,40 zł jest absolutnie obowiązkowa. Na dodatek w 2021 roku będzie jeszcze wyższa
  3. Iga Świątek rozbiła bank na French Open. Dorobiła się wielkiej fortuny, może zarobić jeszcze więcej
Marta Linkiewicz zadziwiła tysiące Polaków. Pokazała swoją kobiecość w sieci, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Marta Linkiewicz zadziwiła tysiące Polaków. Pokazała swoją kobiecość w sieci, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Czytaj dalej

Zbigniew Boniek znów komentował mecz Igi Świątek

- Nie lubię tych cudów z przerwami medycznymi.... nie możesz? to aut i do domu - napisał Zbigniew Boniek w momencie, gdy po pierwszym secie rywalka Polki udała się na kilka minut do szatni. Wszystko przez niewielkie problemy ze zdrowiem, którymi natychmiast zajął się fizjoterapeuta.

Wielu fanów nie potrafiło zrozumieć opinii Zbigniewa Bońka. Zdaniem kibiców, tenis nie jest takim sportem jak piłka nożna i jeżeli zawodnik lub zawodniczka potrzebuje przerwy medycznej, to na pewno ma to związek z prawdziwym, a nie udawanym urazem, jak ma to co jakiś czas miejsce w futbolu. Niektórzy wręcz oburzyli się na słowa wypowiedziane przez prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej, który kibicował Polce.

Wyciekł skład reprezentacji Polski na mecz z Włochami. Są dwie ogromne niespodzianki, kibice nie mogą uwierzyćWyciekł skład reprezentacji Polski na mecz z Włochami. Są dwie ogromne niespodzianki, kibice nie mogą uwierzyćCzytaj dalej

Zbigniew Boniek znów szaleje na Twitterze

Na szczęście nie była potrzebna dodatkowa przerwa, a Iga Świątek rozprawiła się z Sofią Kenin już w dwóch setach. Młoda Polka doskonale poradziła sobie z grą na turnieju Rolanda Garrosa i zyskała zainteresowanie z całego świata. Po wielkim zwycięstwie może cieszyć się nie tylko z pokaźnej nagrody, ale również z ogromnego przyrostu fanów, wśród których znajdują się przedstawiciele wszystkich krajów świata.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jeśli tankowałeś na Orlenie, możesz mieć poważny problem. Klienci zgłaszają wielotysięczne szkody
  2. Najdziwniejsza misja kosmiczna w historii ludzkości? Wystrzelone w kosmos auto dotarło w niezwykłe miejsce
  3. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  4. Manchester United podpisał kontrakt z wielką gwiazdą. Kibice go pokochają, ma wyciągnąć zespół z kryzysu
  5. Justyna Żyła zdradziła swój sekret na chorobę, z którą zmagają się miliony Polaków. Jej przepis to prawdziwa rewelacja (FOTO)
  6. Pamiętacie „Matki, żony i kochanki”? Poruszające słowa Anny Romantowskiej, serialowej Wiktorii, o byłym mężu

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News