Zbigniew Boniek
Piotr Molecki/East News
Autor Mateusz Dziubiński - 12 Czerwca 2020

Zbigniew Boniek w euforii podzielił się z Polakami radosną wiadomością. Gratulacje dla prezesa i jego żony

Zbigniew Boniek jest jedną z najbardziej ikonicznych postaci polskiej piłki nożnej. Osiągnął najpierw wielkie sukcesy jako piłkarz, a później na stanowisku prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej. Nie każdy wie jednak, że również w życiu prywatnym szef polskiej piłki ma się czym pochwalić. Na swoim koncie na Twitterze podzielił się z fanami radosną wiadomością.

Zbigniew Boniek podzielił się z kibicami wesołą nowiną. Prezes PZPN zdradził ciekawy szczegół ze swojego życia prywatnego. Otóż świętuje dzisiaj już piękną rocznicę ślubu ze swoją żoną Wiesławą.

Były menedżer Roberta Lewandowskiego ujawnił jego największą tajemnicę. Z tej strony go nie znaliścieByły menedżer Roberta Lewandowskiego ujawnił jego największą tajemnicę. Z tej strony go nie znaliścieCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Jazda rowerem po alkoholu może kosztować cię więcej niż myślisz. Grożą spore mandaty
  2. Doczekaliśmy się, jest przełomowa decyzja PKP. Ogromna zmiana już wkrótce


Zbigniew Boniek podzielił się z kibicami niesamowitą wiadomością

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej ma za sobą niesamowitą karierę. Boniek jest uważany za jednego z najlepszych polskich piłkarzy w historii i cieszy się szacunkiem na całym świecie. Nim objął rządy w polskim futbolu. Grał między innymi dla wielkich Juventusu Turyn i AS Romy. Mało kto zdaje sobie sprawę, że słynnemu Polakowi udało się odnieść sukces nie tylko w sporcie, ale i w życiu prywatnym.

Bo bez wątpienia sukcesem można nazwać znalezienie miłości i kochającego partnera. Zbigniew Boniek pochwalił się za pomocą swojego konta na Twitterze, że dzisiaj mija dokładnie 44. rocznica jego ślubu z małżonką Wiesławą. Pani Wiesława pamięta zatem zarówno Bońka-piłkarza, jak i trenera, a później działacza. Pod wpisem szefa PZPN pojawiły się gratulacje od obserwujących go sympatyków piłki.

Anna Lewandowska zdradziła swoją największą kulinarną tajemnicę. Jej przepis na krupnik pokocha każda PolkaAnna Lewandowska zdradziła swoją największą kulinarną tajemnicę. Jej przepis na krupnik pokocha każda PolkaCzytaj dalej


Prezes PZPN obchodzi dzisiaj rocznicę ślubu

Już niedługo Zbigniew Boniek i jego małżonka dobiją do pięknej, pięćdziesiątej rocznicy, określanej mianem złotej. My dołączamy się oczywiście do życzeń, jakie pojawiły się pod wspólnym zdjęciem pary, udostępnionym przez prezesa PZPN.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Aż 3 banki ostrzegają klientów przez trudnościami z dostępem do pieniędzy. Lepiej przygotuj gotówkę
  2. Powrót obostrzeń w Polsce? Obywatele wyrazili swoje zdanie
  3. Radosław Majdan wzruszył fanów do łez. Pokazał zdjęcie Małgorzaty Rozenek ze szpitala. Ich dziecko jest przesłodkie (FOTO)
  4. Kibic nie mógł obejrzeć meczu, więc wynajął dźwig i stanął nad trybunami. Niesamowite sceny w Ekstraklasie
  5. Mario Balotelli zakończy karierę piłkarską? Znany ekspert nie ma wątpliwości. Te słowa mogą oznaczać koniec
  6. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News