Zbigniew Boniek
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News
Autor Mateusz Dziubiński - 12 Listopada 2020

Zbigniew Boniek skompromitował się przed milionami Polaków. Pokazano go na żywo, myślał, że nikt go nie widzi

Zbigniew Boniek zaliczył sporą wpadkę podczas meczu reprezentacji Polski z Ukrainą. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej był obecny na stadionie w Chorzowie. W pewnym momencie kamery telewizyjne skierowały swe obiektywy właśnie na szefa polskiej piłki i przyłapały go na niezbyt chwalebnym zachowaniu. Boniek mocno skompromitował się na oczach milionów Polaków. 

Zbigniew Boniek pojawił się na meczu reprezentacji Polski z Ukrainą, który rozegrano w środę w Chorzowie. Podczas transmisji telewizyjnej kamery uchwyciły wpadkę prezesa PZPN. Kibice są bezlitośni dla szefa polskiej piłki.

Kamil Stoch usłyszał porażającą informację. Może być jeszcze gorzej, chodzi o nowy sezonKamil Stoch usłyszał porażającą informację. Może być jeszcze gorzej, chodzi o nowy sezonCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski spełnił największe marzenie. Dostał „Złotą Piłkę”, pomógł mu polski gwiazdor (FOTO)
  2. Pod osłoną nocy pojawiło się oświadczenie Dziwisza. Tysiące osób patrzy z niedowierzaniem
  3. Adam Małysz dostał najważniejsze zadanie. Pomagał Polakom, wszystko wyszło przez zdjęcie (FOTO)


Zbigniew Boniek zaliczył kompromitującą wpadkę

W środę wieczorem na Stadionie Śląskim w Chorzowie reprezentacja Polski zmierzyła się z Ukrainą. W towarzyskim pojedynku lepsi okazali się nasi piłkarze. Po bramkach Krzysztofa Piątka i Jakuba Modera mecz zakończył się wynikiem 2:0.

Na trybunach w Chorzowie obecny był między innymi prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej. Zbigniew Boniek niedawno zaraził się koronawirusem i zmuszony był poddać się kwarantannie. Po chorobie nie ma już jednak śladu.

Prezes Boniek zakończył już okres izolacji i wrócił do pełnienia swoich obowiązków. Niedawno podczas rozmowy z Romanem Kołtoniem na kanale Prawda Futbolu, opowiedział o walce z COVID-19. Boniek przyznał, że miał szczęście w nieszczęściu.

- Miałem pozytywny wynik, ale czułem się dobrze. Byłem jednym z tych, którzy przechodzili koronawirusa bezobjawowo. Miałem to szczęście, którego nie mieli niektórzy moi znajomi. Niektórzy chorobę przeszli ciężko, kilku niestety odeszło. Wiele osób mocno to odczuwa, ostatnio mówiło się na przykład o Tomaszu Gollobie - powiedział w rozmowie ze słynnym dziennikarzem.

Po meczu Jerzy Brzęczek nagle przekazał porażające informacje. Chodzi o zdrowie jednego z piłkarzy, potężny ciosPo meczu Jerzy Brzęczek nagle przekazał porażające informacje. Chodzi o zdrowie jednego z piłkarzy, potężny ciosCzytaj dalej


Kibice bezlitośni dla prezesa PZPN

Po zakończeniu meczu Polaków z Ukraińcami mówi się najwięcej oczywiście o szczegółach tego spotkania, jednak kibicom nie umknął pewien ważny detal dotyczący właśnie prezesa Zbigniewa Bońka. Wielu Polaków zauważyło jego zachowanie w trakcie transmisji telewizyjnej z meczu.

Jak wskazują kibice w sieci, prezes PZPN podczas meczu reprezentacji Polski nie złożył wymaganej maseczki ochronnej. W sieci krąży zdjęcie Zbigniewa Bońka z telewizji. Widać na nim wyraźnie, że inne osoby w otoczeniu prezesa noszą maseczki, on jednak chyba się zapomniał.

Użytkownicy sieci mocno krytykują Zbigniewa Bońka za takie zachowanie. Szef PZPN wiele razy apelował w mediach, by nakładać maseczki i przestrzegać zasad bezpieczeństwa. Kilka tygodni temu opublikował nawet na swoim Twitterze wymowny wpis.

- To już nie podpowiedź to rozkaz!!!! - napisał wówczas Boniek, nawiązując do zdjęcia, jakie opublikował profil “Łączy nas piłka”. Widać na nim Grzegorza Krychowiaka i Wojciecha Szczęsnego właśnie w maseczkach ochronnych, a ujęciu towarzyszy hasło “Dbaj o siebie. Dbaj o innych”. Kibice wytykają Zbigniewowi Bońkowi, że chyba zapomniał o własnych zasadach.

Zbigniew Boniek

Źródło: Twitter

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Podwyżki cen prądu coraz bliżej? Rząd od stycznia wprowadzi dodatkową opłatę
  2. Spanie i wstawanie dużo łatwiejsze z ofertą Lidla. Twoje życie na kwarantannie nie będzie takie samo
  3. Cristiano Ronaldo na wylocie z Juventusu. Zgłosił się chętny, "mamy pieniądze i możliwości"
  4. Jerzy Brzęczek wyjawił, kto zagra dziś z Ukrainą. Pojawi się aż dwóch debiutantów
  5. Tragiczne wiadomości obiegły świat. Nie żyje jedna z największych legend NBA, był kochany przez miliony fanów
  6. Zbierał pokemony na środku ruchliwej drogi. Samochód z impetem wjechał w młodego mężczyznę - Wideo
  7. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News