Zbigniew Boniek
YouTube CANAL Plus telewizja przez internet
Autor Piotr Mika - 13 Października 2020

Zbigniew Boniek wygadał się we Włoszech. Niepokojące doniesienia dotarły do Polski

Zbigniew Boniek poruszył niedawno bardzo ważną kwestię dotyczącą polskiej piłki. Co ciekawe, były reprezentant Polski zdradził niepokojące informację w rozmowie z włoskim radiem. Słowa prezesa PZPN-u szybko dotarły jednak do naszego kraju i z pewnością nie ucieszą kibiców.

Zbigniew Boniek z pewnością nie ma przed sobą łatwego zadania. Sternik polskiego związku musi mierzyć się z problemami, które mieliśmy również w marcu - coraz większą liczbę zarażonych koronawirusem osób. Ta sytuacja rodzi pytania, co dalej z polskimi rozgrywkami i obecnością kibiców na stadionach.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Gdy dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Agnieszki Radwańskiej, spadliśmy z krzeseł. To legenda polskiego sportu
  2. Już niedługo mieszkańcy bloków mogą przeżyć niemałe zaskoczenie. Budynki przejdą nietypową modernizację
  3. Fatalne wiadomości dla polskich skoczków narciarskich. Usłyszeli już złe wieści, czeka ich trudna walka
Arkadiusz Milik przerwał milczenie. Polak ujawnia fakty, które kompromitują NapoliArkadiusz Milik przerwał milczenie. Polak ujawnia fakty, które kompromitują NapoliCzytaj dalej

Zbigniew Boniek wygadał się we włoskim radiu

W momencie, gdy nowych zakażonych przybywa dziennie po kilka tysięcy, rodzi się pytanie, czy uda się dokończyć rozgrywki. Na wiosnę zostały one przerwane, a przecież chorych było dużo mniej. Teraz udało się wypracować pewne procedury bezpieczeństwa, jednak jak pokazują pozytywne wyniki wśród zawodników, nie są one do końca skuteczne.

Na tę chwilę jednak wygląda na to, że kluby postarają się upilnować swoich piłkarzy i dograć sezon do końca. Wydaje się jednak, że ponowne zamknięcie stadionów jest nieuniknione. Gdy rozgrywki poprzedniego sezonu zostały wznowione, początkowo mecze odbywały się przy pustych trybunach. Później stadiony mogły zostać wypełnione 25 procentach pojemności, a w ostatnich tygodniach nawet do 50 procent.

Zbigniew Boniek w rozmowie dla włoskiego radia zdradził, że zarażeń jest zbyt dużo i mecze znów mogą odbywać się bez kibiców. - Sytuacja związana z zakażeniami drugiej fali nie jest łatwa. Jeżeli się utrzyma, będziemy zmuszeni zamknąć stadiony - powiedział prezes PZPN w programie "Radio Anch'io Sport".

Iga Świątek zarobiła prawdziwą fortunę. Od razu wyda kilkaset tysięcy złotych, wiemy na coIga Świątek zarobiła prawdziwą fortunę. Od razu wyda kilkaset tysięcy złotych, wiemy na coCzytaj dalej

Czy dogramy sezon do końca?

Były reprezentant Polski niespodziewanie odniósł się także do kwestii zakończenia sezonu. Choć ostatnio raczej nie było o tym mowy, to Zbigniew Boniek zaznaczył w rozmowie z włoskim radiem, że jest możliwość przedwczesnego zakończenia rozgrywek. - W Polsce mamy protokół umożliwiający zakończenie ligi po rozegraniu połowy spotkań - przyznał prezes PZPN-u.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jeśli tankowałeś na Orlenie, możesz mieć poważny problem. Klienci zgłaszają wielotysięczne szkody
  2. NASA udostępniła niesamowite nagranie. Widok zapiera dech w piersi, planeta jest gigantyczna
  3. Gdy dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Agnieszki Radwańskiej, spadliśmy z krzeseł. To legenda polskiego sportu
  4. Marcin Najman nagle pojawił się na antenie TVP i wygłosił pilny apel o pomoc. Jego słowa wzruszyły tysiące widzów
  5. Arkadiusz Milik dostał kolejną propozycję transferową. Jeszcze nie wszystko stracone?
  6. Spotkali się tuż po narodzinach. 24 lata później ich losy przez przypadek połączyły się ponownie

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News