Zbigniew Boniek o Brzęczku
YouTube - PZPN
Autor Piotr Bernaciak - 15 Września 2019

W reprezentacji Polski narastają kłótnie. Boniek i piłkarze zdenerwowani na Brzęczka

Zbigniew Boniek nie może dłużej pozostawać obojętny na to, co dzieje się w reprezentacji Polski. Prezes jest ponoć zły na Jerzego Brzęczka. Podobne zdanie mają nasi reprezentanci, którzy nie ukrywają swoich podłych nastrojów.

Zbigniew Boniek był umiarkowanie zadowolony po meczach ze Słowenią i Austrią. Działo się tak jedynie dlatego, bo Polacy wciąż zajmują pierwsze miejsce w grupie eliminacyjnej. Gra naszej drużyny narodowej wciąż pozostawia jednak wiele do życzenia. Niektórzy dziennikarze ujawniają, że prezes PZPN wcale nie jest tak naprawdę zadowolony z postawy drużyny pod wodzą Brzęczka.

Doniesienia osób związanych z reprezentacją wskazują na to, że sami piłkarze również nie darzą naszego selekcjonera tak wielkim szacunkiem, jak mogłoby się wydawać. Kolejni zawodnicy mieli wyrażać swoją złość na naszego trenera. Atmosfera w drużynie staje się grobowa, a przecież jeszcze niedawno mogliśmy mówić o wspaniałych nastrojach wśród piłkarzy.

Brzęczek zostanie zwolniony z kadry? Brzęczek zostanie zwolniony z kadry? "Boję się powtórki mundialu z Rosji"Czytaj dalej

Zbigniew Boniek zwolni Jerzego Brzęczka?

Wojciech Szczęsny musiał przyjąć informację o tym, że to nie on będzie numerem jeden w kadrze w najbliższych miesiącach. Jak się dowiadujemy, bramkarz Juventusu był wściekły na Jerzego Brzęczka po tej decyzji. Okazuje się, że golkiper nie miał zamiaru odzywać się do trenera, który wprost oznajmił tak ważną decyzję, planując ją na najbliższe pół roku, co nie jest zrozumiałe.

Podobnie miał myśleć sam Robert Lewandowski. Kapitan naszej drużyny publicznie apelował, by zastanowić się, w którym kierunku zmierza ta drużyna. Wielu dziennikarzy ma to samo zdanie na temat pracy Jerzego Brzęczka, w związku z czym pojawia się coraz więcej rozmyślań o zwolnieniu selekcjonera. Najważniejsze zdanie w tej sprawie ma jednak sam Zbigniew Boniek.

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej nie potrafił ponoć przyjąć decyzji o kolejnym powołaniu dla Kuby Błaszczykowskiego. Były zawodnik Romy i Juventusu twierdzi, że w obecnej formie nie powinno być dla niego miejsca w drużynie narodowej. Nietrudno zrozumieć jego słowa. Wygląda na to, że przyszłość Brzęczka rysuje się w czarno-białych barwach.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News