Zbigniew Boniek PZPN
YouTube - Łączy Nas Piłka
Autor Piotr Bernaciak - 18 Lutego 2020

Wulgarny wpis Zbigniewa Bońka. Prezes PZPN stanął w obronie trenera

Zbigniew Boniek znany jest ze swojej aktywności na Twitterze, która nie zawsze kończy się dla niego dobrze. Tym razem prezes PZPN zdecydował się na wulgarny wpis. Nie każdemu mogą spodobać się jego słowa.

Zbigniew Boniek należy do najbardziej aktywnych członków PZPN na Twitterze. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej lubi zabierać głos na różne tematy, choć niejednokrotnie jego słowa wiążą się z bardzo negatywnym odbiorem. Czasami byłemu wybitnemu piłkarzowi zdarzają się komentarze, które trudno jest zrozumieć, wzbudzają one tym samym wiele kontrowersji.

Tym razem nie jest inaczej, bowiem Zbigniew Boniek zdecydował się na zabranie głosu w sprawie słów Michała Probierza. Trener Cracovii wypowiedział się na temat poziomu polskiej Ekstraklasy, który w ostatnich latach drastycznie się pogorszył. Słowa trenera i jednocześnie wiceprezesa klubu spotkały się z wieloma komentarzami, a wielu kibiców nie zgadzało się z jego wypowiedzią.

Nietypowe godziny konkursu skoków narciarskich w Rasnowie. Polscy kibice przecierają oczy ze zdziwieniaNietypowe godziny konkursu skoków narciarskich w Rasnowie. Polscy kibice przecierają oczy ze zdziwieniaCzytaj dalej

Zbigniew Boniek zabrał głos w sprawie słów Michała Probierza

- Nie podoba mi się, że państwa stacja regularnie pokazuje takie rzeczy i naśmiewa się z piłkarzy. To trochę dziwne. Nikogo w ten sposób nie zachęcamy, żeby przyszedł na stadion i wydał dziesięć złotych na bilet - powiedził jakiś czas temu Michał Probierz, wskazując na to, że telewizja Canal+ pokazuje wpadki piłkarzy Ekstraklasy w trakcie spotkań ligowych.

Wielu kibiców oburzyło się wobec tych słów. Niektórzy zaczęli twierdzić, że nie powinno się w żaden sposób oszukiwać kibiców i pokazywać rzeczywistość taką, jaka jest. W sprawie głos zabrał także Zbigniew Boniek, który postanowił jednak bronić trenera Cracovii.

Vital Heynen wściekły na władze polskiej ligi. Padły mocne słowaVital Heynen wściekły na władze polskiej ligi. Padły mocne słowaCzytaj dalej

Zbigniew Boniek broni Michała Probierza

- Dop..... li się wszyscy do Probierza. Wszystko można promować pozytywnie lub negatywnie. Zamiast pięknych akcji, mijanek Zmarzlika, Dudka, Kołodzieja można promować i pokazywać dotknięcia taśmy na starcie. Kwestia gustu, mentalności i nastawienia. Następna g....burza - napisał na Twitterze Zbigniew Boniek (pisownia oryginalna).

Kibice nie zgadzają się ze słowami prezesa, twierdząc, że Michał Probierz nie powinien starać się ukryć wpadek zawodników z Ekstraklasy, jeżeli takie mają miejsca, bo przypomina to cenzurę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny rozwód w rodzinie królewskiej. Jest potwierdzenie, królowa Elżbieta dostanie szału
  2. Tłumy żegnały rodzinę z Warszawy. Wzruszający pogrzeb ofiar tragedii w Bukowinie Tatrzańskiej
  3. Kamil Stoch niesamowicie wściekły po oddaniu skoku w Kulm. Polak nie mógł wytrzymać, wszystko na oczach widzów (WIDEO)
  4. Łukasz Piszczek strzelił niezwykłą bramkę. Pękamy z dumy, wielki mecz Polaka (WIDEO)
  5. Arkadiusz Milik o krok od transferu z Napoli. Polak podjął już decyzję, wszystko jasne
  6. Po Walentynkach gruchnęła radosna nowina od Żyłów. Justyna i Piotr są szczęśliwi
  7. Polscy skoczkowie potraktowani nieludzko. Wszystko na kilkanaście godzin przed Pucharem Świata, co za upokorzenie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News